9.2.2002 Únorová hra pro loňské finalisty se blíží

"We`re sorry. This site is not available at the moment. Nokia Game is preparing for a next exclusive phase of the all-media adventure..." Všeříkající oznámení na oficiálních herních stránkách Nokia Game. Nokia Game se připravuje na další fází multimediálního dobrodružství, co ale můžeme očekávat? Mnohé napoví stránka tragamin.com v posledních dnech pravidelně aktualizovaná. Co se na této stránce skrývá najdete v tomto článku.

Hráč s přezdívkou Korzybski pro vás přelozžil aktuální informace ze stránek Tragaminu a zveřejnil překlad v našich diskuzích. S dovolením vám jeho překlady nabízíme v tomto uceleném přehledu. Co si o těchto textech myslíte? Napadá vás teorie o co v této bonusové hře půjde? Také si kladete otázku jak dlouho tato extra hra potrvá? Zůčastníte se?


Tragamin uvede nový mobilní telefon
Představena nová produktová řada

Výkonný ředitel Mitchell Boonder III oznámil na dnešní tiskové konferenci, že Tragamin Inc. představí svou první řadu mobilních telefonů E-leph 2002. Zástupci tisku a další přítomní, kteří se dozvěděli tuto nadmíru očekávanou zprávu, rozpoutali spontánní ovace, když vizionář Boonder předpověděl, že podle podrobného průzkumu společnosti Tragamin leží budoucnost zábavy v Mobile Gaming.

Boonder pokračoval sdělením, že odborníci Tragaminu, kteří vyvinuli E-leph 2002, jsou také vůdčí silou globálního konzorcia Globální sdružení průmyslového výzkumu digitálních radostí, které usiluje o ustavení revolučního systému E-leph jako celosvětového standardu. Sdružení G.R.E.E.D.D. (česky chamtivost) již podepsalo smlouvu o exkluzivní výrobě E-leph 2002 s významným asijským výrobcem CheePeeFoon.

Boonder slíbil poskytnout bližší údaje o E-leph 2002 v příštích několika dnech, když stručně prohlásil: "Připravte se na událost životního významu. Přijde velmi, velmi brzo."


Tragamin představuje novou produktovou řadu
Vzrušení roste s blížícím se datem uvedení na trh

Výkonný ředitel Mitchell Boonder III dnes oznámil, že Tragamin Inc. uvede v příštích dnech ”největší vynález od doby dohledového systému MicroCam GX2000”. Boonder prohlásil, že přestože nová produktová řada Tragaminu dalece přesáhne cokoli, co by svět čekal od výrobce hracích kostek, Tragamin bude stejnou měrou udržovat tradiční hodnoty, které se pojí s jeho jménem.

Po událostech v listopadu 2001, během nichž se Tragamin stal smutnou obětí závažné série krádeží a únosů, Boonder se intenzivně věnoval obnovení důvěry světového trhu v budoucnost herního průmyslu. Díky obrovským sympatiím veřejnosti a její podpoře se Boonder stal vedoucí osobností boje na ochranu naší radosti z hraní proti zlovolným aktivitám. Ohlášený uvedení výrobku na trh je první takovou aktivitou Tragaminu od listopadu a očekávaní spojená s  novým vynálezem jsou ohromná.

Další novinky budou následovat co nejdříve.


E-leph 2002 zdarma
mobilní telefon Tragamin nabitý funkcemi bude rozdáván zdarma


Finanční ředitelka Tragaminu Dee Seat příjemně šokovala veřejnost, když dnes ráno ohlásila, že nová řada mobilních telefonů Tragamin E-leph 2002 bude uvedena na trh večer 20. února
2002 za nízkou, vlastně vůbec nejnižší cenu - US$ 0.00 (€0,00, cokoli 0.00). Přitom nebude nutné podepisovat žádnou smlouvu s operátorem. Na revolučním mobilu E-leph 2002 naleznete velký herní displej, snadno ovladatelný simulátorový joystick, teploměr, stopky, rádio a TV přijímač a - u zvláštních modelů pro ženy - rtěnku.

Paní Seat, jejíž
kuchařské (pozor, také falšovatelské, slovní hříčka) umění známe jak z její práce, tak z show na kabelové televizi, odpověděla na dotazy ke svému prohlášení slovy: ”Mobily zdarma – to je přece výhodné. Žádné neprůhledné finanční závazky a omezení vyplývající ze smlouvy. Prostě zastrčíte SIM kartu do E-leph 2002 a normálně jej používáte. Právem však očekáváme slušnou návratnost našich investic ... jinou formou.” Paní Seat také zveřejnila heslo připravované reklamní kampaně - motto nového telefonu: ”E-leph: zážitek, na který nikdy
nezapomenete. Ani kdybyste chtěli.”.

Distribuce E-leph 2002 začne krátce po půlnoci z 20. na 21. 2. 2002, mobil bude k dostání prostřednictvím všech velkých dodavatelských firem v obchodech po celém světě.


Stojíme na samotné špici moderního herního průmyslu. Proto pořád přicházíme s novinkami. V této sekci Vás chceme – vážení zákazníci, akcionáři a zaměstnanci – průběžně informovat o událostech na našem ředitelství a vůbec v celé společnosti Tragamin.

Budou zde zprávy o nejnovějších fúzích a akvizicích – představíme Vám další firmy, které byly začleněny do stáje Tragamin. Upozorníme Vás na poslední vylepšení ve škále našich herních řešení – už tak nejlepších v oboru. Budete dokonale informováni o dobročinných aktivitách našeho vedoucího představitele Mitchella Boondera III. A ovšem přineseme nejnovější prohlášení M.A.L.I.C.E. (česky “nenávist”) – našeho oficiálního dobročinného fondu.

POZNÁMKA: Velká část zpráv, které tu najdete, nebyla uveřejněna v tisku – prozatím – protože naši odborníci P.R. nedokázali navázat přímé osobní vztahy (míněno podplácení) s vydavateli různých komerčních tiskovin. To ale znamená, že díky webu máte příležitost číst “novinky dříve než noviny”! Ať vám jsou k užitku – a určitě o nich povězte přátelům!

Diskuze (44) Další článek: Novinka od HP: komunikátor Jornada 928 bude mít GPRS

Témata článku: Revoluční systém, Hra, Fin, Únor


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80