A jen tak mimochodem: Elon Musk staví dračího kyborga. Asi víme, co to znamená...

Na Muskovi je vidět, že se svou prací královsky baví. Převrací na ruby vesmírné cestování a automobilový průmysl, projektuje potrubní poštu pro přepravu lidí, kope tunely pod Los Angeles, prodává plamenomety a teď... Teď podle tweetu „mimochodem staví dračího kyborga“.

Ani na četné dotazy neprozradil víc, takže pojďme spekulovat. Bude to hračka pro fantasy fanoušky alá lednový plamenomet? V lednu lidé pochybovali, o pár dní později jich Musk vyprodal 20 tisíc.

Reakce na krátký tweet jsou různé, hned ta první je téměř geniální („about fucking time“), ale hned další upozorňují na jeden zajímavý fakt. „Kyborg“ totiž znamená spojení organických a mechanických částí.

Ale co když tentokrát nejde o žádný komiksový prvek? Dragon je totiž jméno rakety SpaceX, která vozí zásoby na Mezinárodní vesmírnou stanici. Chystá pro ni Musk umělou inteligenci? Nějakou technologii, která by raketu napojila na lidský mozek? Nebo člověka posadí do Dragona? To už by s trochou fantazie splňovalo podmínku symbiózy organického a mechanického.

Při kadenci Muskových novinek se další informace jistě dozvíme už za pár dní...

 

Diskuze (9) Další článek: Vodafone spolkne i české UPC. Co obchod roku přinese českému zákazníkovi?

Témata článku: Kuriozita, Zajímavosti, Umělá inteligence, Elon Musk, Tesla, Raketa, SpaceX, Automobilový průmysl, Lidský mozek, Zajímavý fakt, Plamenomet, Tweet, Dragon, Pár dní, Vesmírné cestování, Kyborg, Los Angeles


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35