Abyste to neměli daleko. Tahle aplikace vám najde práci za rohem

Aplikace Práce za rohem vám umožní z mobilu snadno vyhledat novou práci. Použije k tomu GPS a nabídne vám pracovní pozice, které se nacházejí nejblíže vaší aktuální adrese. Ve vyhledávání můžete upřesnit, o jakou pracovní pozici máte zájem, maximální vzdálenost (až 50 km), preferované platové podmínky i formu pracovněprávního vztahu. Pokud si některou z firem vyberete, můžete ji rovnou přes aplikaci kontaktovat a přiložit životopis.

Aplikaci Práce za rohem si v ČR již stáhlo přes půl milionů uživatelů, vývojáři také expandovali do Polska, kde si aplikaci první den stáhlo 10 tisíc uživatelů. Českou verzi aplikace stahujte bezplatně na Google Play a AppStoru. Monetizace aplikace je řešena inzeráty samotných firem. První je sice zdarma, za další však již musí firmy zaplatit.

Televizní reklama na aplikaci Práce za rohem:

Váš názor Další článek: Mobily se v centru Prahy připojují do sítě jiného českého operátora. Jak je to možné?

Témata článku: Mobilní aplikace, Android, Ostatní, Aplikace, Google Play, Česká republika, Uživatelé, Pracovní pozice, Roh, Polsko, Česká verze, Televizní reklama, Firma, Verze aplikace, Práce, Maximální vzdálenost, Nová práce, Pozice


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 40

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

RECENZE: Samsung Galaxy J6 je základ pro nenáročné. Vyčnívá jen AMOLED

** Otestovali jsme nový model spadající do nejnižší řady Galaxy J ** Část funkcí si bere od Galaxy A6, kovové tělo však nahradil kvalitní plast ** I tak se ale novinka prodává za 6 500 Kč. Není to trochu moc?

Martin Chroust | 22