Accompli – nové mobily Motoroly

Společnost Motorola včera na Invexu představila dva velmi zajímavé mobilní telefony kombinované s kapesními počítači – Accompli 008 a Accompli 009. Podívejte se na několik unikátních fotografií.
Accompli – nové mobily Motoroly
Společnost Motorola včera na Invexu představila dva velmi zajímavé mobilní telefony kombinované s kapesními počítači – Accompli 008 a Accompli 009. První z nich je kombinace mobilu a PDA, druhý pak mobilu a kapesního počítače. Dostupné u nás budou někdy v průběhu příštího roku.

Obě zařízení jsou velmi malá, to ostatně vidíte na jejich porovnání s platební kartou. Jsou sice těžší, než současné mobily, ale to je celkem jasné. Jejich hmotnost odhaduji potěžkáním v ruce na nějakých dvě stě gramů.

     

Accompli 008 připomíná Palm. Je však celkově menší, velikosti také odpovídá displej. I tak se na něj vejde přesně tolik informací, kolik je potřeba. Displej je samozřejmě dotykový, při vytáčení čísla se na něm zobrazí jednotlivé číslice, kterými telefonní číslo jednoduše vyťukáte. Nemusíte ani použít stylus, můžete vytáčet rovnou prstem. Při telefonování se „osmička“ drží podobně jako Motorola StarTac.

  

Accompli 009 je o něco větší a těžší, má však vlastní klávesnici. Klávesy jsou velmi titěrné, nicméně poznámky se na nich psát dají. Přístroj má barevný displej a bude podporovat hlasité telefonování. U ucha jej také můžete při hovoru držet, ale nevypadá to zrovna nejlépe.

Diskuze (5) Další článek: Neplaťte, když nemluvíte – GPRS naživo

Témata článku: Motorola, Hlasité telefonování, Motor, Mobil, Mobil m, Accompli

Určitě si přečtěte