Agent Smart a nejlepší závody rallye (Java hry)

Jako agent Smart zachraňte amerického guvernéra a vyzkoušejte nejlepší rallye závody poslední doby.

Co nás dnes čeká? Zažijeme napínavé dobrodružství s agentem Smartem, kterého mnozí z vás určitě znají z kina. Poté si zajezdíme v nejlepších rally závodech, které byly kdy vypuštěny na naše mobilní miláčky v herní pecce od Fishlabs Rally Master Pro. Sportu jen tak nenecháme a potěšíme především fandy basketbalu ve hře NBA Smash. Na závěr a na uklidnění nás čeká další z řady klonů populární casual klasiky Zuma, tentokráte s názvem Secret of Rah. Podle návodu v závěru článku si nezapomeňte ověřit, zda je vybraná hra určena pro váš telefon.

Klepněte pro větší obrázek

Autoři: Jan Šťastný, Matěj Gause


Dostaňte agenta Smarta (Get Smart)

Není tomu tak dávno, co jste možná viděli stejnojmenný film Dostaňte agenta Smarta ve vašem kině a nyní máte možnost si roli Maxwella Smarta vyzkoušet na vlastní pěst. Film vznikl na motivy populárního seriálu ze šedesátých let, který parodoval v té době obzvláště populární bondovky a jestli něčím překvapil, tak určitě vtipností a nápaditostí jednotlivých scén. To jsou také silné stránky této hry. Tedy ne, že byste se smáli až za břicho popadali, ale některé „hlášky“, či sarkastické poznámky vám na tváři úsměv jistě vyloudí. Autoři naservírovali vtipnou hru, která paroduje sama sebe. Už na začátku, kdy vám je oznámeno zmizení guvernéra a že za tímto spiknutím stojí DVD piráti, vám bude jasné oč tu běží. Příkazy vám potom bude dávat Hiro Nakamura, kterého jistě znáte z populárního seriálu Heroes (Hrdinové).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Dostaňte agenta Smarta je akční hra, ve které budete jako tajný agent zabíjet zlé hochy, snažit se přijít na kloub spiknutí a zachránit guvernéra. Samozřejmě k tomu všemu vám dopomůže nejen důvtip, ale i hbité prsty, které nejednou budete muset použít. Hra však není nijak zvlášť obtížná a rychle pochopíte, co se po vás asi tak chce. Nejčastějším úkonem bude hra na schovávanou. Stačí se jen šikovně schovat, počkat si na procházejícího strážného a bum! Další z kola ven. Můžete bojovat pěstmi na blízko anebo jen vykukovat zpoza různých předmětů, ostřelovat nepřátele pistolí, či jinou zbraní, které objevíte až v dalších levelech. Několik misí, které jsou rozvrženy do různorodého prostředí vás jistě zaujmou a hru s dobrým pocitem na duši dohrajete.

Dostaňte agenta Smarta (akční, bojová):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HGETU na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč) 

Rally Master Pro

Velký poprask způsobili v loňském roce němečtí vývojáři z Fishlabs, když vydali závodní hru Rally Master Pro. Hra je ověnčena vysokými hodnoceními, na některých serverech dostala dokonce maximální počet procent. Nutno dodat, že si to skutečně zaslouží. Málokterá hra vám tak dlouho vydrží jako právě Rally Master Pro. Právě hrací doba je jedním z největších plusů této hry a užijete si skutečně mnoho hodin zábavy. Krásně graficky zpracované rally speciály a zajímavě měnící se okolí, dechberoucí hratelnost a reálné zvuky spolujezdce, které známe především z Rally na konzolích nebo na PC. Ano, to všechno a ještě mnohem více vám tato hra je schopna nabídnout.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Budete si moci vyzkoušet různé povrchy jako asfalt, sníh nebo šotolinu a vězte, že bude opravdu poznáte ten rozdíl. Na sněhu auto perfektně driftuje a právě s těmito erzetami budete mít asi největší problémy. Mezi rychlostními zkouškami můžete svého WRC miláčka opravit a to za pomocí různých miniher. Po dohrání kariéry potom budete moci z hlavního menu zpustit i časovku, nebo adrenalinovou jízdu, ve které se budete snažit závod dojet s co nejmenším poškozením. Ano, i model poškození je zde obsažen a jakákoliv byť i mírná bouračka bude okamžitě znát, a to nejen na vzhledu vozidla, ale i na způsobu řízení. Je až neuvěřitelné, jak se autorům povedlo vytvořit tak realistické závody a přitom tak dobře hratelné. Pro milovníky závodních her je tato hra povinností, ostatním určitě doporučujeme alespoň vyzkoušet.

Rally Master Pro (závodní):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HGKJD na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč) 

NBA Smash!

Gameloft zve do ulic na jeden z nejoblíbenějších streetových sportů. Zatímco hry na téma fotbal, baseball nebo hokej se neustále opakují, NBA Smash přináší něco nového a neotřelého. Prostředí přeplněných ulic USA skrývá ostře sledované dějiště napínavého utkání. Nejlepší z nejlepších se z pouličního basketballu dostanou do opravdové NBA. Hra určitě zaujme perfektní hratelností, která se dá nejlépe ukázat na skvělých tricích hráčů. Gameloft tradičně přináší maximum zábavy. Streetový basketball si zahrajete na hřištích New Yorku, Los Angeles a ve slunném Miami.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Svižné tempo zápasů vás určitě strhne krásnou animací a zpracováním pohybu. Protihráči již nejsou stojící figurky, ale plnohodnotní soupeři, kteří předvádějí různé kličky a triky. Jako budoucí hráč NBA umí postava různé fajnové ochutnávky v podobě zavěšení z výskoku a dalších cool akcí, díky kterým si tenhle sport pořádně užijete. Autoři připravili neuvěřitelných 150 hráčů a 30 týmů. Včetně módu arkáda tu máme i klasickou kampaň, ve které se utkáte ve stylu dva na dva. Obtížnost je vyvážená a v případě, že vás omrzí protívnikova vychytralost, nemusíte zoufat, protože k dispozici máte i třetího hráče. NBA Smash je především konverzí populárního sportu a pokud jste mu nepřišli na chuť, tak tahle pecka od Gameloftu vás určitě přesvědčí.

NBA Smash! (sportovní):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HDUTQ na číslo 900 09 80 (cena 80 Kč) 

Secret of Rah

Logické hry se stále těší velké oblibě u všech hráčů mobilních her. Dokazuje to i nový počin od Global Funu, který přináší nevšední zážitek z jindy už trochu ohrané historie starověkého Egypta. V závalu podobných her Secret of Rah vyniká svoji zábavností a hezkými efekty, které navrací jedné z nejmocnějších starověkých civilizací lesk a život. Vaším úkolem je sesbírat a následně správně položit vertikálně, horizontálně, nebo v diagonále zachycené znaky, které se automaticky generují v hromadě pod vámi. Různé znaky sbíráte s pomocí až tří „hlav“ – každá má speciální schopnosti.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Musíte přemýšlet rychle a hbitě, protože na každý level máte 120 sekund a se zlepšujícími se výsledky se zvyšuje i obtížnost. K potřebnému skóre stačí dostat tři stejné znaky vedle sebe. Když se vám to podaří, tak se objeví nádherný výbuch, který přičte potřebné bodíky. Mozkové závity pořádně napnete ve 30 pěkně zpracovaných levelech. Ke zjednodušení postupu někdy tuhými úrovněmi dostanete možnost využít 7 speciálních prvků, které vám významně pomohou napříč celým dobrodružstvím. Pokud hledáte rychlého zabijáka nudy, Secret Of Rah vám pomůže.

Secret of Rah (logická):

  • k získání hry pošlete SMS ve tvaru CPS HFUKM na číslo 900 09 50 (cena 50 Kč) 

Doplňující informace

Hry jsou v češtině nebo slovenštině, může se ale stát, že pro váš mobil nejsou lokalizovány. V tomto případě vám bude doručena anglická verze.

Pro zjištění podpory vybraného obsahu vaším telefonem pošlete SMS s textem:

STAHNU[mezera]KOD na číslo 900 09 03 (cena za SMS je 3 Kč)

KOD je pětipísmenný objednací kód a je uveden u každé nabídky. 

Příklad: STAHNU HABCD

Cena za stažená data se řídí dle ceníku vašeho mobilního operátora. Před stažením si zkontrolujte, zda máte dostatek volné paměti v telefonu. Telefon musí mít aktivován a správně nastaven WAP, telefony Siemens navíc nastaven i tzv. Java profil – pomůže vám infolinka vašeho mobilního operátora. V případě objednávky na nepodporovaný telefon vám MobilBonus hru zdarma vymění za jinou.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 8:00–16:00).

Váš názor Další článek: O2 nově přidá třítisícovou poukázku ke všem Neonům i k tarifu [:kůl:]

Témata článku: Software pro mobily, Hry, Java, Uklidnění, Tajný agent, Agent, Závod, Nový počin, Akční hra, Nápaditost, Stejnojmenný film, Speciální schopnost, Nejčastější úkon


Určitě si přečtěte

RECENZE: Poco F2 Pro – bestseller, kterým si Xiaomi samo vypálilo rybník

RECENZE: Poco F2 Pro – bestseller, kterým si Xiaomi samo vypálilo rybník

** Výbavou se vyrovná vlajkovým modelům řady Mi ** Je však o mnoho tisíc levnější a nabízí Dual SIM ** Kompromisy ale čekejte od foťáku

Martin Miksa | 52

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107