Aj hodinu... Předplacenka s cenou 2,60 Kč za hovor je stále k mání

  • Slovenské O2 slavilo loni 10 let, proto přišlo s voláním 2,60 Kč/hovor
  • Kartu nyní používá 100 tisíc lidí a je stále k mání
  • S kartou můžete pohádkově levně volat i v ČR na česká čísla
Aj hodinu... Předplacenka s cenou 2,60 Kč za hovor je stále k mání

Loni v létě jsme našli dobrý důvod, proč si udělat výlet na Slovensko – tamější O2 nabízelo v limitované edici předplacené „volací“ karty, o kterých si u našich operátorů můžeme nechat leda tak zdát. Předplacenka Voľnosť totiž volá za 2,60 Kč za hovor v délce až 60 minut. Pokud jste nestihli, nevadí, operátor udělal z časově omezené akce trvalou nabídku.

S kartou nejsou spojené žádné pravidelné poplatky, výhody nejsou spojené s dobíjením apod. Vzhledem k roamingové regulaci můžete za 2,60 Kč/hovor volat v rámci celé EU, tedy i na libovolné číslo do Česka.

 

O2 Voľnosť je mimořádně výhodná na volání v ČR i do zahraničí (v rámci EU)

 

Zrada nastává v okamžiku, kdy by někdo z vašich přátel s českým číslem chtěl volat vám. Takový hovor by byl zpoplatněn jako volání na slovenské číslo, čili mezinárodní hovor. A ty jsou u našich operátorů drahé – okolo 10 Kč/minutu!

Takže jako primární číslo pro nás není předplacenka O2 Voľnosť vhodná (kamarádi by se prohnuli), ledaže byste se třeba vždy nechali prozvonit a volali zpět, nebo ji v dualSIM telefonu používali jen na odchozí volání a hovory přijímali na primárním čísle, které kamarádi znají.

Na kartě si můžete aktivovat balíček 1 GB za 130 Kč, čerpat lze opět v celé EU. SMS vyjde na 1,30 Kč.

Môžem objednať aj do Česka?

Zásadní otázka. Odpověď je bohužel záporná. Pro kartu si musíte osobně na některou z prodejen, nebo si ji nechat doručit na slovenskou adresu. Karta stojí 2 eura a dobíjet ji můžete i z ČR kartou online. Nezapomeňte, že na Slovensku jsou karty vedené na jméno, proto je potřeba mít při koupi platný pas nebo občanský průkaz.

Diskuze (16) Další článek: Další velký skok pro lidstvo: kabriolet a ručník letí vesmírem

Témata článku: O2, SMS, Předplacené karty, Tarify, Roaming, Pokřivený trh, Evropská unie, Předplacenka, Odchozí volání, Mezinárodní hovor, Poplatek, Libovolné číslo, Roamingová regulace, Česká republika, Karta, Omezená akce, Zásadní otázka, Hovor, Zrada, Hod, Mání, Primární číslo, Dobrý důvod, České číslo, Občanský průkaz


Určitě si přečtěte

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

** Mapy Googlu nabízí nespočet užitečných funkcí ** Vybrali jsme 24 těch méně známých a skrytých ** Využijete je na počítači i v mobilu

Computer časopis, Jiří Kuruc | 7

RECENZE: Xiaomi Mi A2 — průbojnější pokračovatel rodu

RECENZE: Xiaomi Mi A2 — průbojnější pokračovatel rodu

** Displej 18 : 9 jde udělat bez výřezu, hurá! ** Zapomeňte na paměťovou kartu a jack ** Čistý Android One je hodně svižný

Ondrej Papánek | 49