Aj hodinu... Předplacenka s cenou 2,60 Kč za hovor je stále k mání

  • Slovenské O2 slavilo loni 10 let, proto přišlo s voláním 2,60 Kč/hovor
  • Kartu nyní používá 100 tisíc lidí a je stále k mání
  • S kartou můžete pohádkově levně volat i v ČR na česká čísla
Aj hodinu... Předplacenka s cenou 2,60 Kč za hovor je stále k mání

Loni v létě jsme našli dobrý důvod, proč si udělat výlet na Slovensko – tamější O2 nabízelo v limitované edici předplacené „volací“ karty, o kterých si u našich operátorů můžeme nechat leda tak zdát. Předplacenka Voľnosť totiž volá za 2,60 Kč za hovor v délce až 60 minut. Pokud jste nestihli, nevadí, operátor udělal z časově omezené akce trvalou nabídku.

S kartou nejsou spojené žádné pravidelné poplatky, výhody nejsou spojené s dobíjením apod. Vzhledem k roamingové regulaci můžete za 2,60 Kč/hovor volat v rámci celé EU, tedy i na libovolné číslo do Česka.

 

O2 Voľnosť je mimořádně výhodná na volání v ČR i do zahraničí (v rámci EU)

 

Zrada nastává v okamžiku, kdy by někdo z vašich přátel s českým číslem chtěl volat vám. Takový hovor by byl zpoplatněn jako volání na slovenské číslo, čili mezinárodní hovor. A ty jsou u našich operátorů drahé – okolo 10 Kč/minutu!

Takže jako primární číslo pro nás není předplacenka O2 Voľnosť vhodná (kamarádi by se prohnuli), ledaže byste se třeba vždy nechali prozvonit a volali zpět, nebo ji v dualSIM telefonu používali jen na odchozí volání a hovory přijímali na primárním čísle, které kamarádi znají.

Na kartě si můžete aktivovat balíček 1 GB za 130 Kč, čerpat lze opět v celé EU. SMS vyjde na 1,30 Kč.

Môžem objednať aj do Česka?

Zásadní otázka. Odpověď je bohužel záporná. Pro kartu si musíte osobně na některou z prodejen, nebo si ji nechat doručit na slovenskou adresu. Karta stojí 2 eura a dobíjet ji můžete i z ČR kartou online. Nezapomeňte, že na Slovensku jsou karty vedené na jméno, proto je potřeba mít při koupi platný pas nebo občanský průkaz.

Diskuze (16) Další článek: Další velký skok pro lidstvo: kabriolet a ručník letí vesmírem

Témata článku: O2, Předplacené karty, Tarify, Evropská unie, SMS, Roaming, Pokřivený trh, Slovensko, Slovenské číslo, Libovolné číslo, Volání, Mezinárodní hovor, Zásadní otázka, Číslo, Euro, Předplacenka, Hovor, Česká republika, Občanský průkaz, Odchozí volání, Karta, Omezená akce, Poplatek, Zrada, Dobrý důvod


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 13

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 29

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 47