Akce operátorů: Vánoce ještě neskončily

Může to znít podivně, ale vánoční nadílka u operátorů pokračuje. Přečtěte si, jaké akční nabídky jsou k mání v novém roce.
Akce operátorů: Vánoce ještě neskončily
Operátoři a jejich marketingová oddělení pracují na plné obrátky, aby si ukousli co největší kus z tučného předvánočního koláče. Dnes, po svátcích, už mají uloveno a nastává leden, nejslabší nákupní období roku. Operátoři tak velkoryse prodlužují své vánoční akce i na první měsíce roku 2007.

O2: videohovory za korunu, mobil za korunu

Modrý operátor prodloužil všechny své podzimní akce i na první týdny roku 2007.

Dlouhý víkend znamená možnost volat od pátku do neděle na všechna mobilní i pevná čísla v síti O2 neomezeně a zcela zdarma až po dobu jednoho roku. To platí pro:

  • všechny smluvní zákazníky, kteří si až do 31. ledna 2007 aktivují vybraný mobilní tarif
  • zákazníky, kteří se do 31. ledna 2007 nově rozhodnou pro zvýhodněný tarif Max nebo standardní tarif a telefon za zvýhodněnou cenu
  • zákazníky předplacených služeb, kteří si v období do 31. ledna 2007 pořídí vánoční O2 Fajn SIM kartu
Ještě do konce února bude O2 „rozdávat“ předplacenou O2 kartu z vánoční edice (tarif O2 TXT). S ní vzniká nárok na dva stoprocentní bonusy na dobití v celkové výši až 2 000 Kč. Podmínkou je, abyste tuto kartu skutečně používali.

Mobilů se týká také nabídka pro zájemce o Internetové připojení. Ke každé nově objednané službě O2 Internet Expres a O2 Internet Expres Extreme získají zákazníci navíc mobilní telefon LG KG110 za 1 Kč. To vše platí také do konce února.

O měsíc kratší dobu mají studenti na získání cenové výhody O2 Pohoda Simple. Jejich tarif běžně stojí 180 Kč (214,20 Kč s DPH) a na virtuální telefonní účet se přitom připíše 270 Kč (321 Kč s DPH). Do konce ledna je to však 360 Kč (428 Kč bez DPH), tedy dvojnásobek zaplacené částky. Minuta volání tak přijde jen na 1,85 Kč (2,20 Kč s DPH), poslání SMS zpráv na 0,60 Kč.

Promoakce Videohovory za korunu nesouvisí přímo s Vánocemi, jako spíše s propagací sítí třetí generace obecně. Pokud pomineme omezení pokrytých oblastí pouze na dvě naše největší města, je tato nabídka naprosto skvělá. S obrazem si zavoláte levněji, než jinde bez něj. Tato příjemná cena bude platit po celý rok 2007, poté by měla stoupnout na 8,33 Kč/min. Chcete-li vědět více, přečtěte si naši bleskovku.

Déle bude platit také služba Volej domů, se kterou O2 nabízí neomezené volání po celý týden v kteroukoli dobu až na tři mobilní či pevná čísla ve vlastní síti. Původně ji bylo možné aktivovat pouze do konce listopadu a měla platit do Silvestra. Nově má být ukončena až 30. června, znovu byla také obnovena aktivace této služby pro všechny paušální i předplacené zákazníky. Podrobnosti najdete v našem starším článku.

Další novinkou je opětovné prodloužení akce Dlouhé hovory pro O2 karty do konce roku 2007. Toto zvýhodnění je známé také jako „Volání po třetí minutě zdarma“ a umožňuje volat v době od 19:00 do 7:00, o víkendech a svátcích až hodinu za cenu 15 Kč.

Poznámka: v diskusním fóru jsme zaznamenali stížnosti uživatelů, že není možné tuto službu aktivovat pomocí SMS zprávy. Proto doporučujeme zavolat na infolinku.

T-Mobile: nekonečné volání, Twist Vánoce...

Růžový operátor měl bohatou předvánoční nabídku. Pořádnou porci volných minut a SMS mohou však noví zákazníci T-Mobile získat i po Vánocích. Speciální akce je prodloužena až do konce února 2007 a platí pro nové zákazníky nebo stávající prodlužující smlouvu. Pro tarifní klienty, kteří podepíší smlouvu na dva roky, je připraven balíček 5 000 volných minut a 5 000 SMS do sítě T-Mobile a to na dobu 3 až 24 měsíců. Prodloužení nabídky se vztahuje i na firemní zákazníky.

Pro zájemce o předplacenou kartu je připravena speciální edice Twist s tarifem Twist Vánoce 2006. S ním mohou volat do domovské sítě za 1 Kč za minutu (platí ve všední dny od 21:00 do 9:00 plus celé víkendy a svátky). Toto zvýhodnění bude platné až do 30. června 2007. Ostatní ceny, například za SMS nebo hovory přes den jsou totožné s tarifem Twist Standard. SIM karta bude k dostání do konce února.

Kartu s tarifem Twist Vánoce 2006 si mohou zájemci pořídit samostatně (stojí 249 Kč a obsahuje kredit 50 Kč), nebo společně s telefonem. V nabídce zůstává také Twist karta za výhodnou cenu bez vánočního tarifu. Nové Twistové číslo a 20 Kč kredit vyjde na 99 Kč, přičemž služby budou účtovány podle cenového programu Twist Standard.

Dalším bonusem je 600 Kč na nový telefon. Nárok na něj získá každý zákazník, který si do 28. 2. 2007 zakoupí telefon spolu s Twist kartou. Když si SIM kartu ihned aktivuje a jednorázově ji dobije kreditem minimálně 600 Kč, bude jej nový telefon stát o šest stovek méně. V podstatě u operátora nechá stejnou částku, ale její část bude moci protelefonovat.

Stávající Twist zákazníci si večerního a víkendového volání mohou užívat také, a to v rámci věrnostního programu Twist Bonus. Ani o 600 Kč slevu na telefon nepřijdou – pokud využijí Twist Mobil Extra a dobijí si svou kartu částkou minimálně 600 Kč.

T-Mobile rozdával telefony zdarma a to novým zákazníkům, kteří si zřídili nový tarif s dotovaným telefonem a zažádali o partnerskou SIM kartu. Tato akce však prodloužena nebyla. S koncem roku přestali růžoví vábit také na Internet 4G Basic, až do Silvestra rozdávali 3 až 6 měsíců surfování zdarma.

S novým rokem se vrací i standardní cena 2,26 Kč za volání v rámci skupiny Moji blízcí (zvýhodněná sazba 0 Kč platila nezávisle na provolání volných minut do místních sítí).

Vodafone: víkendové SMS, divoká karta...

Nabídka Vodafonu byla tento rok nejjednodušší a nejpřehlednější a díky falešným sobům byla nejvíce vidět. Přesně v jejím duchu nabízel Vodafone „víkendové SMS zdarma a pro všechny.“ Háčků je opravdu jen pár: zprávy musí být odeslány do sítě Vodafone zákazníkem, jehož karta byla aktivována nejpozději na Silvestra 2006. Hry, loga, tapety a další obsah stránek darekprokazdeho.cz berme pouze jako zpestření a zábavný bonus.

Vánoční dárek pro všechny zákazníky, znamená přesně tři měsíce víkendového psaní SMS zdarma. Jak operátor slibuje, je tato nabídka automaticky aktivována každému zákazníkovi Vodafonu. SMSkový víkend začíná s první sobotní a končí s poslední nedělní minutou.

Na nové zákazníky jsou operátoři přece jen hodnější, a tak šlo v případě Vodafonu o dárek v hodnotě 595 až 2 380 Kč. A stále je tento dárek ve hře, protože se také u Vodafonu prodlužovalo. A tak všichni noví nefiremní zákazníci a firemní zákazníci bez písemné smlouvy, kteří si ještě do 29. ledna 2007 aktivují nový tarif Nabito, dostanou zdarma dárek v hodnotě 595 až 2 380 Kč (dle vybraného tarifu). Ten mohou využít buď na slevu z měsíčního paušálu, nebo na slevu z Volací jistiny. Dále se na ně také vztahuje nabídka víkendových SMS do sítě Vodafone zdarma v období od 1. ledna 2007 do 1. dubna 2007.

Na své si přijdou i příznivci předplacených služeb. Vánoční edice předplacenek Vodafone divoká karta se nabízí až do konce února. Pokud si ji koupili, určitě ji nezapomeňte do 28. února aktivovat – ke dvěma stovkám, které jste již utratili, dostanete po prvním dobití další tři. Jinými slovy: za SIM kartu zaplatíte 200 Kč a stejný kredit na ní dostanete, při prvním dobití však dostanete bonus 300 Kč.

Diskuze (11) Další článek: Na Vánoce píšeme jak šílení

Témata článku: Operátoři, Akce, O2, T-Mobile, Vodafone, Vánoční nabídka, LG KG110, Telefonní účet, Vánoční tarif, Příjemná cena, Největší kus, Stížnost uživatelů, Místní síť, Operátor, Zvýhodněný tarif


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

RECENZE: Huawei P Smart – kovové dvojče má o jedno oko méně

** Kvalitní střední třída s protáhlým displejem ** Stejný jako Honor 9 Lite, přesto se liší v drobnostech ** Fotoaparát už se barev nebojí

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

** Xiaomi Mi 8 Lite má velmi dobrý poměr ceny a výkonu ** Zadní strana s gradientem není všechno a dnes ji skoro každý ** Vlastnosti často dražších modelů vyvažují zbytečné kroky vedle

Jakub Vrbacký | 23