Aktuálně: nová značka Xelibri a její kolekce jaro - léto

Tak jste se dočkali – módní šílenství pod značkou Xelibri slaví své narozeniny. Vybrat si můžete z osmi přístrojů čtyř modelových řad. Dodnes jste asi netušili, jakou podobu může mít obyčejný telefon. Připravili jsme pro vás bezkonkurenční množství obrázků.
Aktuálně: nová značka Xelibri a její kolekce jaro -  léto

Siemens Fashion Show

Když se na konci ledna objevily první oficiální informace o nové značce Xelibri, která bude reprezentovat netradiční a hlavně módní mobilní telefony Siemens, byli jsme plni očekávání. Se včerejším spuštěním stránek Xelibri jsme konečně dostali podrobnější informace o této nové modelové řadě. První dojmy jsou pozitivní a je zřejmé, že se Siemens vydal správným směrem.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Kolekce jaro - léto

Mobilní telefony značky Xelibri jsou hlavně stylová záležitost a proto je jasné, že od nich nemůžete čekat přemíru funkcí. Většinou si z nich jen zatelefonujete a v lepším případě i pošlete zprávu. Některé nemají dokonce ani klávesnici a tak jsme zvědaví, jak Siemens vyřeší třeba vkládání nových kontaktů. Jelikož se móda každou sezónu mění i Xelibri bude každoročně přicházet s novou modelovou řadou pro jaro – léto a podzim - zimu. Můžeme očekávat, že se z telefonů Xelibri stane jen sezónní záležitost a jejich cena bude po sezóně razantně klesat. V obchodech pak uvidíme plakáty lákající na sezónní výprodej. Věc, kterou si ve spojitosti s mobilními telefony donedávna neuměl nikdo ani představit.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Barevné varianty

Siemens si na nové značce hodně zakládá a hodlá ji vypravit velkou uvítací oslavu. Ta se bude konat v Londýně a přítomny by měly být i hvězdy popového nebe v čele s  Christinou Aguilerou. Siemens dokonce zaměstnal módního fotografa Davida LaChapelle, který nové značce nafotí kalendář. Ten bude na pultech obchodů k dostání za 125 euro.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na telefony Xelibri narazíte při brouzdání obchodními domy. Siemens chce totiž odlišit i prodejní místa. Žádné specializované obchody s mobily, ale butiky, „obchoďáky“ apod. S prodejem se nejprve počítá ve Velké Británii, Číně (včetně Hongkongu), Francii, Německu, Itálii, Singapuru a Španělsku. Telefony tam dorazí už v dubnu, zbývající trhy včetně českého si musejí počkat do září.

Klepněte pro větší obrázek

Co mohou nové modely nabídnout? Mnoho toho není. Všechny jsou duální a zvládají i EMS. Liší se většinou jen cenou a vzhledem.

Xelibri 1 - 199 euro; 101 mm na výšku
Xelibri 2 - 229 euro, 99 mm na výšku
Xelibri 3 - 399 euro; 74 mm na výšku, kompletně ovládaný hlasem
Xelibri 4 - 279 euro; 99 mm na výšku

Diskuze: Co říkáte na značku Xelibri – má u vás šanci?

Diskuze (12) Další článek: Panasonic nabízí ovládací program pro model GD87

Témata článku: Kolekce, Jar, Jaro, Značka, Nová značka, Nov, Akt, Léto


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 94

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

** Kompromisy ve výbavě nejsou omezující ** Čtečka v displeji překvapí rychlostí i minimem chybných čtení ** Telefonu chybí nějaká specialita, kterou by se dokázal blýsknout

Martin Herodek | 5

Vybrali jsme 12 nejlepších levných smartphonů do 6 tisíc. Který si nadělíte?

Vybrali jsme 12 nejlepších levných smartphonů do 6 tisíc. Který si nadělíte?

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný model ** Levný smartphone umí víc než obyčejný mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Jan Láska | 36

RECENZE: Xiaomi Mi 9 – absolutní špička s cenovkou vyšší střední třídy

RECENZE: Xiaomi Mi 9 – absolutní špička s cenovkou vyšší střední třídy

** Xiaomi Mi 9 má ambice dobýt ty nejvyšší příčky za polovinu ceny ** Vůbec poprvé (v rámci značky) tak přichazí s trojitým fotoaparátem ** Snapdragon 855 mu pak zajišťuje bezprecedentní výkon

Milan Měchura | 51

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

** Mapy Googlu nabízí nespočet užitečných funkcí ** Vybrali jsme 24 těch méně známých a skrytých ** Využijete je na počítači i v mobilu

Computer časopis, Jiří Kuruc | 7