Aktuálně: nové datové tarify T-Mobilu

T-Mobile právě zveřejnil informace o nových datových tarifech, které bude možné aktivovat od února. Koncem ledna totiž skončí možnost objednat si neomezený internet s tarifem GPRS Business Unlimited.
Aktuálně: nové datové tarify T-Mobilu

T-Mobile loni koncem listopadu nabídl tarifní program GPRS Business Unlimited, s nímž se lze za cenu 853 Kč měsíčně neomezeně připojovat k internetu. Už tehdy se vědělo, že tarif lze za těchto podmínek aktivovat pouze do konce ledna s tím, že za zmíněnou cenu potom bude funkční až do konce června.

Od 4. února si budete moci u T-Mobilu vybrat ze dvou variant paušálních tarifů pro připojení k GPRS. Jeden tarif bude existovat jako doplněk k hlasovému programu, druhý bude na samostatné SIM kartě.

Tiskový mluvčí T-Mobilu Jiří Hájek tento krok v tiskové zprávě vysvětluje: „Pro čím dál víc uživatelů se připojení k internetu pomocí mobilního telefonu stává samozřejmostí či nezbytností. Abychom uspokojili nároky i takových uživatelů, rozhodli jsme se nyní nabídku datových služeb dále rozšířit. Každý tak může přistupovat k internetu bez obav z překročení limitů a dalšího zpoplatnění.“

GPRS Unlimited

Tento datový tarif si mohou aktivovat uživatelé s těmito paušálními programy T-Mobilu: Tarif 20 Start, Tarif 80, Tarif 200 a Tarif 400 včetně jejich variant s cenovým zvýhodněním HIT, dále tarify 20+20, Student, TeamCall, Data&SMS a partnerské karty.

Jde tedy o doplněk, který za měsíční poplatek 1 219 Kč (999 Kč bez DPH) nabízí neomezené připojení k internetu a wapu bez ohledu na čas nebo objem přenesených dat.

Tarif Data Unlimited

Jedná se o nový tarifní program pro uživatele, kterým se hodí samostatná SIM karta určená zejména pro mobilní datové přesnosy. Není k ní proto nutné používat žádný paušální program, pro volání lze použít třeba i předplacenou službu nebo tarif jiného operátora. Při podpisu smlouvy na dva roky lze ale i zde využít nabídku dotovaného mobilu nebo komunikační PC karty. Měsíční paušál je stejný jako v případě doplňku GPRS Unlimited - 1 219 Kč.

Když na to ale přijde, s kartou s tarifem Data Unlimited lze také telefonovat a posílat zprávy. Ceník včetně DPH je v následující tabulce. Po první provolané minutě se účtuje po sekundách.

Tarif Data Unlimited
aktivační poplatky standardní 121 Kč
  s dotovaným telefonem  3 659 Kč
měsíční paušál   1 219 Kč
volné minuty   nenabízí
volné SMS   nenabízí
GPRS internet zdarma
  wap zdarma
T-Mobile hlasová volání 7,32 Kč/min
  datová volání 3,66 Kč/min
ostatní sítě v ČR hlasová volání 7,32 Kč/min
  datová volání  7,32 Kč/min
wap (CSD)   2,44 Kč/min
SMS   2,07 Kč
hlasová schránka (3311)    1,22 Kč/min
MobileBox (3322)   zdarma

Ještě je čas na slevu

Až do 3. února (oproti původně uvedenému konci ledna) si u T-Mobilu můžete aktivovat tarif GPRS Business a tím oproti dnes představeným tarifům ušetřit 366 Kč měsíčně.

Podle Jiřího Hájka se počet uživatelů GPRS Business od začátku prosince, kdy byl představen v neomezené podobě, více než zpětinásobil. Datový provoz v síti T-Mobilu oproti předchozímu období dosahuje zhruba osminásobku.

Diskuze (140) Další článek: Luxusní MP3 přehrávač od Sony Ericssonu (krátká recenze)

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Tarify, Komunikační PC, Mobil, Tarif, Akt


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 13

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9