Aktuálně: Siemens právě představil nové telefony

Siemens dnes představil dva nové telefony. O modelu CX70 s podporou push to talk se vědělo už dřív, nová je ale jeho varianta Emoty. Obsahuje různé senzory, jejichž prostřednictvím lze vytvářet animované 3D MMS.
Aktuálně: Siemens právě představil nové telefony

Siemens CX70 není žádná novinka, už koncem srpna jsme o něm připravili první článek, proto příliš nerozumím, proč ho Siemens představuje znovu. Zbrusu nová je ale jeho varianta Emoty.

Hlavní vlastnosti nových telefonů je podpora push to talk. To je  služba, se kterou mobil funguje jako vysílačka a dva uživatelé si mezi sebou mohou stisknutím tlačítka povídat. Novinkou je také 3D Java a u modelu Emoty také možnost animovat postavičky a posílat je prostřednictvím MMS.

Siemens CX70 Emoty totiž obsahuje několik senzorů, které jsou citlivé na tlak, nárazy a otřesy. Třesením a boucháním se potom ovládá animovaná postavička, jejíž poskakování lze nahrát a poslat někomu dalšímu v multimediální zprávě. Alespoň tak si vysvětluji ne zcela přesný popis této funkce v tiskové zprávě.

Základní model CX70 je určen stejné uživatelské skupině jako současný Siemens CX65 – tedy středně náročným uživatelům, kteří chtějí za slušnou cenu dobré funkce. Variantu Emoty ocení spíš mladší generace. Oba telefony by se na trhu měly objevit ve čtvrtém čtvrtletí za podobnou cenu jako dnešní model CX65.

Siemens CX70 Emoty

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Siemens CX70

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (23) Další článek: Nokia: bluetoothová handsfree, jakou jste ještě neviděli

Témata článku: Siemens, Telefony, Siemens CX65, Siemens CX70, Přesný popis, Telefon, Animovaná postavička, Akt, První článek

Určitě si přečtěte