Aktuálně: T-Mobile a jeho nové tarify

Na dnešní tiskové konferenci představil T-Mobile tři nové tarify - jeden pro studenty, jeden pro Twist s levným volání do zahraničí (ale i do ČR) a jeden doplněk pro všechny majitele paušálů, kteří budou moci volat velmi levně o víkendech.
Aktuálně: T-Mobile a jeho nové tarify

Tarif Student

O tarifu Student jsme již na MobilManii psali jako první minulý týden ve čtvrtek. Tento tarif je, jak název napovídá, určen pro studenty mezi věkem 18 a 26 let. Studenti si při zřizování tarifu musí prokázat platným dokladem studia střední nebo vysoké školy a zavázat se k používání tarifu na jeden rok; tarif je možné aktivovat od 3. září.

Aktivace tarifu stojí 99 korun, měsíční poplatek činí 190 korun (není jej nutné platit o prázdninách). V ceně budete mít 50 volných minut do všech sítí a 30 volných SMS do sítě T-Mobilu. Kromě toho můžete v rámci paušálu využít tři dowloady her z t-zones, poslat tři MMS a třikrát využít Navigator.

Tarifikace bude obyklá, tedy 60+1 sekunda, ceny za volání jsou následující:

  • do sítě TMO a pevné sítě: 3,50 Kč ve špičce, 1,90 kč mimo špičku,
  • do sítě Eurotelu a Oskara: 4,50 Kč
  • hlasová schránka: 1 Kč (na číslo 3322 zdarma)
  • textová zpráva: 1 Kč
  • wap: 1 Kč za minutu

Paušální program Student lze bezplatně přerušit až na 12 týdny během jednoho roku a to nikoliv kontinuálně. Můžete ho tak „vypnout“ třeba na 3 týdny v létě, 3 týdny v zimě apod. S tarifem Student nelze koupit dotovaný telefon. Po roce přejde program automaticky na Tarif 20, pokud nepožádáte o prodloužení. Na tarif Student lze přejít i z jiných tarifů, nabídka tedy není omezena jen na nové zákazníky.

Bohužel, na mobil vám budou chodit také reklamní zprávy (MMS i SMS), naštěstí by jejich počet neměl překročit 5-10 zpráv měsíčně. K zasílání reklamních zpráv bude TMO využívat nový reklamní software, který umožňuje přesné cílení reklamy na uživatele.

Klepněte pro větší obrázek 
Na tiskové konferenci prezentují novinky Jiří Hájek a Jiří Dvorjančanský

Za padesátník o víkendech

Majitelé všech současných tarifů (mimo Partnerů) budou moci využít speciálního doplňku Víkend+, s nímž za 29 korun měsíčně získají volání o víkendech do vlastní sítě za padesát haléřů. Akce poběží až od 15. září a za padesát haléřů budete volat až po vyčerpání volných minut. O tom jsme ostatně psali už dnes ráno. Do 15. listopadu nebude nutné platit paušální poplatek, služba je tedy dočasně zdarma; noví uživatelé mají tento doplněk aktivován automaticky, ostatní o něj musí požádat.

Poznámka: Víkend+ se nevztahuje na datové hovory.

T-Mobile očekává, že mu Víkend+ a tarif Student zajistí desetitisíce nových klientů. Mimochodem, do Vánoc bude mít T-Mobile ještě dvě podobné nabídky, které ale budou pravděpodobně sezónní.

Klepněte pro větší obrázek

Twist Home

Nový tarif pro předplacenku Twist bude zajímavý pro cizince ze Slovenska, Ruska, Ukrajiny, Číny a Vietnamu. S tímto tarifem totiž stojí volání do zahraničí poměrně málo korunek:

  • na Slovensko: mobil 7,50 Kč, pevná linka 4,50 Kč
  • do Ruska: 7,50 Kč bez ohledu na to, zda voláte na mobil nebo na pevnou linku
  • do Číny: 9,50 Kč
  • do Vietnamu: 19,50 Kč

Karta bude stát 499 korun a v její ceně bude 300Kč kredit. Na všechna čísla v ČR budete volat za 4,90 Kč (což je v porovnání se stávajícími tarify pro Twist výborná cena), textovka vás přijde na 3 Kč a wap na 2,80 Kč. Je tedy patrné, že karta je výhodná nejen pro cizince, ale i pro našince. Hovory do zahraničí ale nejdou běžnou cestou, ale přes i-call, tedy internetové volání.

Poznámka: Na Twist Home nelze přejít z jiného paušálu nebo tarifu Twistu, stejně tak z Twist Home není možné přejít na cokoliv jiného.

Siemens ST55

Od dnešního dne bude v nabídce T-Mobilu nový mobilní telefon, který je určen výhradně pro T-Mobile. Nedotovaná cena je 10 999 kč, dotovaná pak 4 999 Kč. Zpočátku bude mobil dostupný pouze ve značkových prodejnách, časem se ukáže i u dealerů.

Diskuze (165) Další článek: Motorola v150 – nejlevnější barevné véčko Motoroly

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Tarify, Siemens ST55, Akt, Mobil, Tarif


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14