Aktuálně: ukecaná nabíječka, nerozbitný Sony Ericsson T310

Připadá vám Sony Ericsson T310 málo odolný? Domníváte se, že namontovat hands-free do auta je složité? Už jste si někdy promluvili s nabíječkou? V případě záporných odpovědí si nenechte ujít následující článek.
Aktuálně: ukecaná nabíječka, nerozbitný Sony Ericsson T310
Po záplavě novinek z počátku roku se společnost Sony Ericsson na chvíli odmlčela, aby v zápětí uvedla další balíček nového příslušenství.  Po představeném přehrávači MP3, který suploval také osobní hands-free a přídavném blesku pro fotografování ve ztížených podmínkách (vše jsme vám představili v tomto článku), se v nabídce výrobce objevila nová trojice.Klepněte pro větší obrázek

Zpevněné pouzdro IRC-20

V nabídce Sony Ericsson již delší dobu citelně chybí odolnější verze telefonu, která by nebyla náchylná na prach, vlhkost či nešetrné zacházení. Určitou satisfakcí proto může být speciální pouzdro pro nedávno uvedenou novinku - Sony Ericsson T310. Pouzdro či obal by měl v okamžiku proměnit zmíněný model telefonu v jeho odolnou verzi. Výrobce vyzdvihuje schopnosti obalu jako nepostradatelné pro všechny uživatele, kteří holdují sportovním hrátkám na raftu, horském kole a dalších - pro mobil nepřátelských činnostech. Jestli svým slovům dostojí, ověříme, až se nám pouzdro dostane do rukou. Každopádně předností ochranného pouzdra zůstává jedna zásadní věc – uživatel z něj nemusí telefon vyjmout, když si potřebuje zavolat, poslat MMSku nebo si jen zahrát hru.

Pozn: Obrázek je pouze ilustrační. 

Stolní víceúčelové hands-free CSS-20

Klepněte pro větší obrázekHlavní funkcí decentně řešeného stojánku pro mobil je hlasitý odposlech. Výhody tohoto způsobu komunikace ocení zejména všichni vytížení pracanti. Volné ruce, rozhovor z účastníkem jako by stál přímo před vámi, to je jen stručný výčet předností. Stojánek však důstojně zastane i funkci nabíječky nebo synchronizační kolébky (pokud kolébku spojíte s počítačem).

HCQ-30 aneb jednoduché hands-free do každého auta

Klepněte pro větší obrázekPoslední novinkou je hands-free do auta. Sice jednoduché, ale za to padne jako ulité do každého typu auta. Důvodem je způsob napájení. Hands-free jednoduše vsunete do cigaretového zapalovače, spojíte s mobilním telefonem a můžete vyrazit na cesty. Celá operace nezabere více než pár sekund. Hands-free zastává funkci hlasitého odposlechu i výkonného mikrofonu. Výrobce slibuje výborné zvukové parametry. Výhody jsou zřejmé – blesková montáž a snadná přenositelnost mezi různými automobily. 

Detailní informace týkající se trojice nového příslušenství nejsou zatím známy. Z těchto důvodů neuvádíme ani předpokládané ceny.

Diskuze (11) Další článek: Nokia zaznamenala pokles tržeb i zisku

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Příslušenství, Ericsson, Sony Ericsson T310, Nová trojice, Osobní hands-free, Nabíječka, Son, Akt, Stručný výčet

Určitě si přečtěte