Aktuálně z tiskové konference: Paegas půjčuje peníze

Paegas dnes představil na tiskové konferenci docela zajímavou službu, díky níž si můžete půjči peníze. Jedná se o speciální kreditní kartu, díky které můžete platit bez koruny v kapse. Bank Austria Creditanstalt také brzy spustí s Paegasem GSM banking.
Aktuálně z tiskové konference: Paegas půjčuje peníze
Paegas dnes spolu s Bank Austria Creitanstalt představil novou službu pro své zákazníky. Jedná se o speciální kreditní kartu s názvem Paegas Club, kterou pak můžete platit bez koruny v kapse.

Pro koho je Paegas Club karta určena

Paegas Club karta je vlastně jakýmsi projevem vděčnosti k zákazníkům za včasné platby a věrnost. Jedná se v podstatě o jakousi prémii platícím zákazníkům, kterou chce Paegas ukázat, že platit řádně a včas se vyplácí. Pokud byste tedy měli zájem tuto kartu získat, tak musíte splnit několik základních předpokladů:
 • být uživatelem tarifního programu sítě Paegas,
 • platit své účty řádně a včas,
 • a konečně, být u Paegasu dostatečně dlouho, abyste byl vybrán.

Paegas Club karta totiž rozhodně není určena pro každého. Společnost RadioMobil plánuje tento rok vydat pouze 200.000 karet, a to ve dvou vlnách. Ta první vlna začala dnes a ta druhá proběhne na začátku září. Zákazníci, kteří byli vybráni jakožto solventní, dostatečně bonitní a také dostatečně věrní Paegasu, obdrží v nejbližších dnech dopis s formulářem, po jehož vyplnění kartu získají.

Pokud chcete vědět, zda právě vy patříte mezi oněch 100.000 vybraných šťastlivců, tak máte možnost zavolat na oddělení péče o zákazníky (z Paegasu je to 4603 a volání je zdarma), kde vám operátor(ka) sdělí, zda se na novou kartu můžete těšit nebo ne.

Co je to vlastně karta Paegas Club

Paegas Club je v podstatě obdoba karty MAXIM, kterou nabízí Bank Austria Creditanstalt. Oproti ní však nabízí lepší úvěrové podmínky a mnoho dalších výhod. Ptáte se jakých? Tak tady jsou:
 • mezinárodní kreditní karta VISA a veškeré s ní spojené výhody
 • možnost opakovaně čerpat úvěr s limitem od 10 do 180 tisíc Kč (záleží na individuálním posouzení klienta bankou)
 • možnost využít až 45 denního bezúročného období při platbách kartou
 • volný vstup do salónku Airline Business club na letišti v Praze Ruzyni
 • až 15% slevy na služby a zboží ve značkových prodejnách Paegas
 • klubový čtvrtletní magazín Paegas Impuls
 • slevy u partnerů Paegas Club

Kromě těchto výhod však připravil Paegas ještě dvě další:

 • 50% slevu na poplatcích za vedení kartového účtu k vaší Paegas Club kartě po celý první rok její platnosti,
 • výměnu vaší karty SIM za bankovní SIM kartu zdarma (běžná cena je 400 Kč)

Jak funguje karta Paegas Club

Jak již bylo řečeno, tak kartu Paegas Club můžete používat jako běžnou kreditní kartu VISA. V případě, že se tedy rozhodnete platit v obchodě, či vybrat peníze z bankomatu, tak máte možnost disponovat částkou až do výše vašeho limitu. Na konci měsíce vám pak Bank Austria Creditanstalt zašle výpis z vašeho úvěrového konta (to automaticky získáváte k vaší kartě). Pokud se rozhodnete do 14 až 45 dnů od nákupu (to záleží na datu nákupu) převést peníze z vašeho běžného účtu (ten může být u kterékoliv banky) na vaše úvěrové konto ke kartě Paegas Club, tak nic neplatíte.

Je tu ale ještě druhá možnost - splácet váš dluh postupně v několika měsíčních splátkách. Minimální výše splátky je 10 % a maximální záleží jen na vás. Měsíční úrok pak činí 1,95 %.

Co ale mám dělat, když mám úvěrový limit 20 tisíc Kč a na dovolené v zahraničí budu potřebovat tak 30 tisíc? Řešení je jednoduché - stačí si před dovolenou na úvěrové konto převést nějaké další finanční prostředky z vašeho běžného účtu a tím v podstatě navýšit limit na vaší Paegas Club kartě.

Bank Austria Creditanstalt bude mít GSM banking

Na závěr máme pro klienty výše jmenované banky příznivou zprávu. Bank Austria Creditanstalt bude mít v nejbližší době v síti Paegas GSM banking. Nejdříve se ale musí dokončit fůze této banky s HypoVereinsbank.

Diskuze (16) Další článek: Účet Oskara můžete ovládat už ve 170 bankomatech

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Peníze, Minimální výše, Konference, Paegas, Akt, Bezúročné období, Tisk, Tis

Určitě si přečtěte