Alcatel 756: s videem si poradí (přehled článků)

Nové tarify T-Mobilu – dražší i levnější - Eurotel vs. Telecom: který rychlý internet je výhodnější - Siemens CX70: nenápadná novinka. stihli jste všechno? Připravili jsme přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Alcatel 756: s videem si poradí  (přehled článků)
Alcatel 756: s videem si poradí (megarecenze)
Alcatel vždy vyráběl telefony s dobrým poměrem ceny a výkonu. Modelem One Touch 756 ale překonal sám sebe – displej s dvě stě šedesáti tisíci barvami, MP3 vyzvánění a vestavěná kamera. K tomu navíc poměrně povedené organizační funkce, GPRS třídy deset a vestavěný infraport. A cena nepřekročí sedm tisíc korun.

Nové tarify T-Mobilu – dražší i levnější (analýza)
T-Mobile včera nečekaně představil nové tarify a po mnoha letech tak dokázal utajit uvedení nových programů až do poslední chvíle. Přečtěte si srovnání nových tarifů Relax se starší nabídkou a konkurenčními operátory.

Aktuálně: T-Mobile má nové tarify (hlasové i datový)
T-Mobile právě představil nové tarifní programy, které začnou platit od začátku září. Kromě toho se objeví i výhodnější tarif pro paušální připojení k internetu přes GPRS.

Eurotel vs. Telecom: který rychlý internet je výhodnější?
V posledních dnech nás masíruje ze všech směrů reklama na vysokorychlostní internet. Není to však jen reklama na CDMA od Eurotelu, ale také reklama mateřského Českého Telecomu na Internet Expres Start pomocí technologie ADSL za cenu 799 Kč měsíčně.

Siemens CX70: nenápadná novinka
Siemens CX65 se nestačil na našem trhu ani pořádně ohřát a už mu německý výrobce připravil nástupce. Ten však nepřináší velké změny a na první pohled ho od staršího modelu nerozeznáte.

Uživatelské zkušenosti: Samsung SGH-X450
Samsung SGH-X450 je klasické stříbrné véčko. Oproti jiným mu chybí vnější displej, vnitřní je pasivní, ale překvapivě kvalitní. Telefon však hlavně láká svojí cenou. V článku najdete mnoho praktických informací a zkušeností s tímto mobilem.

LG L1100: rozevírací hruška (první pohled)
Nové véčko od korejského výrobce je nápadné svými originálními tvary. Má kvalitní vnitřní displej, integrovaný fotoaparát a funkční výbavou bude většině uživatelů dostačující. Lákavá by měla být také cena.

Bude EDGE lepší než CDMA?
Podívejme se na celou věc čistě uživatelsky, služba EDGE nabídne více možností než CDMA alias mobilní ADSL. Bude však pomalejší a T-Mobile není v Česku jediný, kdo ji může spustit.

Můj mobil: Sony Ericsson K700i
(čtenářská recenze) Sony Ericsson K700i je mobilní telefon pro náročné uživatele. Je doslova nacpaný funkcemi a v současné době se řadí mezi mobilní elitu na trhu.

Internetový akcelerátor – skutečně ušetří?
Volný, přední český provozovatel přístupu k internetu si vychvaluje svůj akcelerátor připojení. Díky němu se má urychlit internet. Urychlí se?

Váš názor Další článek: Nový Siemens SL65 je v prodeji (přehled bleskovek)

Témata článku: Alcatel, Ostatní, Alcatel One Touch 756, LG L1100, Siemens CX65, Siemens CX70, Sony Ericsson K700i, Vestavěná kamera, Přehled, Nenápadná novinka


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21