Alcatel One Touch 320: první informace

Informace o Alcatelu One Touch 320 se už objevily v mnoha internetových magazínech, převážně německých. Zvláštní je, že novinka nemá pro tuto značku tolik typický joystick.
Alcatel One Touch 320: první informace

Klepněte pro větší obrázek Alcatel One Touch 320 je podle prvních informací pokračovatelem řady 3xx a tedy modelem s nízkou cenou a omezenými funkcemi. Podle jediného obrázku, který jsem našel, se zdá, že Alcatel výrobu tohoto modelu outsourcoval - mobil nemá typický joystick a jeho vzhled se odlišuje od zaběhnutého trendu.

Mobil je na svoji kategorii hodně lehký, má mít jen 80 gramů, což je hodně slušné. Baterie bude pravděpodobně typu Li-Ion, nikoliv Ni-MH jako u modelu 311. V pohotovosti má OT 320 vydržet až 120 hodin, při hovoru sedm.

Displej je monochromatický a má rozlišení 112 x 64, což je slušné, když uvážíte, že třeba Siemens S55 má 101 x 80 bodů. Mobil nebude vzhledem k ceně vybaven nijak zvlášť dobře, zatím se uvádí sto míst v paměti na čísla, tři hry a jednoduchý organizér, nebudou chybět ani polyfonní melodie. Další informace zatím nejsou k dispozici.

Mobil by se na trhu měl objevit údajně už v březnu, tj. oficiálně by mohl být představen už před CeBITem. Cena by měla být hned zpočátku nízká, okolo 120 eur.

Diskuze (21) Další článek: Návod: mobily a e-maily

Témata článku: Alcatel, Alcatel One Touch 320, Siemens S55, Informace, První informace, Info


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80