Alcatel One Touch 701 – nejlepší Francouz naživo

Telefon Alcatel One Touch 701 je velmi malý a lehký telefon se všemi funkcemi mobilů vyšší třídy. Připravili jsme pro vás desítku detailních a pěkných fotografií.
Alcatel One Touch 701 – nejlepší Francouz naživo
Telefon Alcatel One Touch 701 je velmi malý a lehký telefon se všemi funkcemi mobilů vyšší třídy. Je o něco větší a těžší než model 501, přidává aktivní kryt klávesnice, několik funkcí a jiné barevné provedení. Jde o nejlepší (a také nejdražší) mobil této francouzské značky. S uvedením modelů 501 a 701 tedy už neplatí, že Alcatel dělá pouze levné mobily nižší třídy. Ostatně, posuďte sami, obrázky mluví za vše.

Když kliknete na malé náhledy, zobrazí se větší obrázky. Jejich velikost je 20 až 50 kB, stáhnutí tudíž nebude činit problémy ani čtenářům připojeným přes modem.

celkový pohled 1   celkový pohled 2   celkový pohled 3  

Telefon je velmi malý, i když má anténu. Jak už jsem napsal, je o pár milimetrů delší než OT 501, ale nijak to nevadí. Pokud si odmyslíte anténu, je dokonce téměř stejný, jako Nokia 8210.

srovnání s OT 501   srovnání s OT 501 a Nokií 8210  

Alcatel One Touch 701 se stejně jako model 501 ovládá malým joystickem. Ten slouží pro pohyb v menu nebo potvrzování voleb. Ač se to nezdá, ovládání je velice pohodlné a příjemné. Pokud si na něj zvyknete, těžko se budete vracet k obyčejným kurzorovým klávesám.

OT 701 s otevřeným krytem a tlačítky   detail na tlačítko otvírající kryt  a joystick   vydělaná baterie Li-Pol  

Dominantou Alcatelu 701 je velký displej. Zatímco modelová řada 300 zobrazí jen pět řádků, 501 i 701 jich umí až osm. To je pohodlné nejen pro čtení SMS a wapování, ale také pro přehledné menu. Menu lze přepnout do expertního módu, při kterém zmizí popisky a ovládání je potom rychlejší.

detail na displej v pohotovostním stavu   detail na displej se zobrazeným menu  

Alcatel One Touch 701 je bezesporu velmi povedený telefon. Ten, který máme v redakci, je vybaven baterií Li-Pol a je zatím jen v angličtině. Na českém trhu se objeví začátkem příštího roku (odhaduji únor) a jeho cena by neměla příliš převyšovat OT 501, který se u EuroTelu prodává za 14 tisíc s daní. Bližší pohled na tento mobil najdete zde.

Diskuze (6) Další článek: Jak na Paegas ClickBox a ClickBox Easy

Témata článku: Alcatel, Alcatel One Touch 701, Nokia 8210


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82