Anthropics: Téměř jako domácí video, ale v mobilu

Multimedií v telefonu se možná dočkáme dříve, než si myslíme. Stačí jen, když operátoři začnou nabízet službu Anthropics Mobile Messaging. Co kdyby vám zprávu přečetla třeba Britney Spears nebo vaše máma osobně?
Anthropics: Téměř jako domácí video, ale v mobilu

Polidštíme veškerou komunikaci

S tímto heslem začala své podnikání nadějná firma Anthropics, která si vzala za cíl přiblížit elektronickou komunikaci více k lidem. Přece jenom osobní kontakt „z očí do očí“ je přirozenější než komunikace pomocí textovky nebo emailu.

Vyvinula vlastní řešení, které nabízí možnosti sítí třetí generace již dnes a to bez velkých úprav. Postačí, když se textovky proženou ještě jedním serverem, který na telefon doručí krátké streamované video, které stáhnete do třicet sekund.

Klepněte pro větší obrázek
Demoverze služby, kterou si můžete vyzkoušet,
pokud kliknete na odkaz v článku.

Z očí do očí

Jak taková komunikace vypadá v reálu? Odešlete textovku a případně svůj obrázek nebo si vyberete obrázek nějaké světové hvězdy. Příjemci pak přijde na telefon videosekvence, kdy animace s vaší fotkou přečte vaši zprávu. Představte si, že odjedete do ciziny a jste úplně sami. Potom třeba vzkaz z domova, který přečte vaše máma, bude jistě silně emocionální zážitek. Nebo když vám holka, o kterou se již dlouho pokoušíte, osobně z displeje oznámí, že to rande přijímá. Kamaráda do hospody na jedno pivo může naopak pozvat sama Pamela Anderson. Hezké vyhlídky, ne?

Operátoři dnes hledají všemožné služby s přidanou hodnotou a řešení od firmy Anthropics může být jednou z nich. Pro implementaci této služby hraje fakt, že ji lze zprovoznit již dnes a obejde se to bez úprav současné sítě.

Klepněte pro větší obrázek
Cesta od vás až k příjemci

Vyzkoušejte si to nanečisto!

Aby jste se dostali do obrazu, jak příjemná může být tato služba, klikněte na tento odkaz. Otevře se vám demoverze služby. Předtím ovšem budete muset nainstalovat plugin. Instalace trvá pouhé dvě sekundy, takže žádná ztráta času.

V levém telefonu napište jakýkoli text a odešlete tlačítkem Send. Ve druhém mobilu se vám přehraje animace s obličejem, který jste si vybrali v menu a zároveň přečte nahlas zprávu. Animace vypadá přirozeně, jako kdyby vám četli zprávy v televizi.

Otázkou zůstává, které z dnešních telefonů by dokázaly přehrát takovou animaci. Přesto má tenhle způsob komunikace něco kouzelného a my můžeme jen doufat, že se s ním jednou setkáme i u nás.

Diskuze (10) Další článek: T-Mobile: novinky v roamingu

Témata článku: Ostatní, Mobil, Ant


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 14

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 16

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 16