Aplikace HoppyGo je jednodušší, rychlejší a hezčí. Přidává i nové funkce

HoppyGo je největší tuzemská P2P carsharingová služba. K pronájmu nabízí více jak 1 000 vozů a to napříč celou republikou. Jejich ceny se pohybují od 400 Kč za běžné vozy, až po klidně 5 000 Kč za luxusní sporťáky denně. Tato služba dostala novou podobu aplikace a to jak pro Android, tak iOS. Novinek je ale o poznání více.

Pokud je pro vás HoppyGo novinkou, jistě vám bude přínosem nově obsažená OCR technologie pro načítání údajů z dokladů, což značně urychluje a zjednodušuje registraci. V aplikaci je zároveň více užitečného interaktivního obsahu. Rovnou se tak lze prokliknout na auta s okamžitou rezervací, na auto měsíce, ale také zde už můžete vidět historii vašich výpůjček, takže si lze snadno půjčit znovu to auto, které již máte vyzkoušené atd.

Také byl inovovaný chat, kterému přibyla možnost zavolat si po potvrzení rezervace, zjednodušena platba za pronájem vozu, jenž je vázána na váš účet a nemusíte se spoléhat na hotovost a předávka vozu je intuitivnější a rychlejší díky okamžitému nahrávání fotek. Vrátit vůz majiteli pak můžete i před sjednaným termínem a to bez nutnosti informovat o tom zákaznickou linku. Půjčení užitkového vozu na stěhování či toho bez střechy pro vaše letní výlety tak nikdy nebylo jednodušší.

Novinky aplikace HoppyGo na videu:

Váš názor Další článek: Vodafone Smart N10 dostal povinný výřez, ale také pohlednou záď a nízkou cenu

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Aplikace, Google Play, AppStore, Windy, Rezervace, Novinka, Nová funkce, Pronájem, Vůz, Poznaň


Určitě si přečtěte