Aplikace Logitech Capture vytuní vaše webová videa. Slibuje profi vzhled s minimem práce

Logitech představil aplikaci pro zjednodušení tvorby video obsahu pomocí webkamer Logitech C920, C922 a BRIO 4K Pro. Titul Logitech Capture (pro Windows 7 a novější zdarma) pomáhá připravit originální a technicky dokonalé video aniž by to zabralo množství času.

Nechybí přechody, filtry, různé prolínací efekty, barevné klíčování k doplnění pozadí, vyvážení bílé, automatické ostření, určení rychlosti snímání a přímé sdílení výsledku na sociální sítě jako jsou YouTube, Facebook, Instagram a další. Nahrávat navíc můžete z více zdrojů, takže klidně lze využít dvou webkamer, nebo můžete kombinovat obraz z webkamery s obsahem obrazovky počítače. Aplikace také umožňuje nahrávat obraz na výšku a to ve formátu 16:9, čímž je video optimalizováno k prohlížení v mobilních telefonech. Nastavit jde i zorné pole a samozřejmě rozlišení obrazu.

Váš názor Další článek: Nejpoužívanější heslo bylo loni opět 123456. Lidé se pořád nepoučili

Témata článku: Windows, Příslušenství, Aplikace, Facebook, YouTube, Instagram, Logitech, Přímé sdílení, Mobilní telefon, Obraz, Originální video, Webkamera, Vzhled, Webové video, Zorné pole, Automatické ostření, Minimum, Vyvážení bílé, Sociální síť, Video obsah


Určitě si přečtěte

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

Máme eSIM v hodinkách. Podívejte se, jak probíhala instalace

** Konec teorie, často skloňovaná eSIM se v ČR konečně dostává do praxe ** eSIM jsme si poprvé vyzkoušeli u LTE verze hodinek Samsung Galaxy Watch (46mm) ** Jak eSIM vypadá, a jak probíhá její samotná „instalace“?

Martin Chroust | 45

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 34