Aplikace Logitech Capture vytuní vaše webová videa. Slibuje profi vzhled s minimem práce

Logitech představil aplikaci pro zjednodušení tvorby video obsahu pomocí webkamer Logitech C920, C922 a BRIO 4K Pro. Titul Logitech Capture (pro Windows 7 a novější zdarma) pomáhá připravit originální a technicky dokonalé video aniž by to zabralo množství času.

Nechybí přechody, filtry, různé prolínací efekty, barevné klíčování k doplnění pozadí, vyvážení bílé, automatické ostření, určení rychlosti snímání a přímé sdílení výsledku na sociální sítě jako jsou YouTube, Facebook, Instagram a další. Nahrávat navíc můžete z více zdrojů, takže klidně lze využít dvou webkamer, nebo můžete kombinovat obraz z webkamery s obsahem obrazovky počítače. Aplikace také umožňuje nahrávat obraz na výšku a to ve formátu 16:9, čímž je video optimalizováno k prohlížení v mobilních telefonech. Nastavit jde i zorné pole a samozřejmě rozlišení obrazu.

Váš názor Další článek: Nejpoužívanější heslo bylo loni opět 123456. Lidé se pořád nepoučili

Témata článku: Windows, Příslušenství, YouTube, Facebook, Aplikace, Instagram, Logitech, Vzhled, Webové video, Mobilní telefon, Video obsah, Prohlížení, Vyvážení bílé, Zorné pole, Obraz, Vaš, Minimum, Originální video, Automatické ostření, Přímé sdílení, Sociální síť, Webkamera


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 9

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 61