Aplikace Logitech Capture vytuní vaše webová videa. Slibuje profi vzhled s minimem práce

Logitech představil aplikaci pro zjednodušení tvorby video obsahu pomocí webkamer Logitech C920, C922 a BRIO 4K Pro. Titul Logitech Capture (pro Windows 7 a novější zdarma) pomáhá připravit originální a technicky dokonalé video aniž by to zabralo množství času.

Nechybí přechody, filtry, různé prolínací efekty, barevné klíčování k doplnění pozadí, vyvážení bílé, automatické ostření, určení rychlosti snímání a přímé sdílení výsledku na sociální sítě jako jsou YouTube, Facebook, Instagram a další. Nahrávat navíc můžete z více zdrojů, takže klidně lze využít dvou webkamer, nebo můžete kombinovat obraz z webkamery s obsahem obrazovky počítače. Aplikace také umožňuje nahrávat obraz na výšku a to ve formátu 16:9, čímž je video optimalizováno k prohlížení v mobilních telefonech. Nastavit jde i zorné pole a samozřejmě rozlišení obrazu.

Váš názor Další článek: Nejpoužívanější heslo bylo loni opět 123456. Lidé se pořád nepoučili

Témata článku: Windows, Aplikace, Facebook, Příslušenství, Instagram, YouTube, Logitech, Obraz, Minimum, Webové video, Prohlížení, Vzhled, Zorné pole, Přímé sdílení, Automatické ostření, Vaš, Vyvážení bílé, Sociální síť, Webkamera, Mobilní telefon, Video obsah, Originální video


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 128

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

** Ani Note 7 nezlomil kletbu chybějícího NFC ** Drobná vylepšení mezi generacemi přibližují Redmi Note dokonalosti ** 48 MPx nemusí automaticky znamenat marketingový výkřik do tmy

Martin Herodek | 27