Aplikace Počasí & Radar obsahuje dešťový radar a předpověď pro ČR i celý svět

Oblíbená aplikace Počasí & Radar (zdarma pro Android a iOS) dostala na léto užitečnou aktualizaci. Přináší nově dešťový radar, díky kterému je možné živě sledovat pohyb a intenzitu srážek a jejich předpověď výskytu až na 3 dny dopředu.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Na obrázku vlevo je podoba Dešťového radaru, vpravo pak procházení historie počasí na daném místě.

Přeháňky nebo déšť tak můžete na novém radaru sledovat v 5, 15 nebo 30minutových intervalech a předpověď na následující tři dny v intervalech hodinových. Různou intenzitu srážek pak jednoduše rozlišíte díky jejich barevnému zobrazení. Světlemodrá značí slabé přeháňky, tmavomodrá už silný déšť a purpurově růžová pak velmi silný déšť s kroupami. Novinek je ale více.

Jednou z nich je průběh počasí během uplynulých 24 hodin. Jedná se informace o pohybu a intenzitě srážek, vývoji oblačnosti, výskytu bouřek a blesků i kompletní přehled změny teplot. Přibylo také několik nových widgetů, výstrahy před nepříznivým počasím, pylové zprávy, informace o teplotě vody v přímořských lokalitách či možnost tvorby fotografií s počasím.

Diskuze (23) Další článek: RECENZE: Xiaomi Mi 10 Pro – vysoké sebevědomí s neveselým koncem

Témata článku: Mobilní aplikace, iOS, Počasí, Počasí & amp, Srážka, Česká republika, Déšť, Silný déšť, Intenzita, Předpověď


Určitě si přečtěte