Aplikace v mobilu, kryptoměny a žádné poplatky. Revolut vyráží i proti českým bankám

Fintechový start-up Revolut vstupuje do České republiky jako alternativa k tradičním bankám. Služba nyní nabízí plnou podporu české koruny, tuzemské i mezinárodní platby, nabíjení peněz či nákup kryptoměn. Čechům tímto chce nabídnout alternativu k tradičním bankám, bez byrokracie a poplatků.

Výhodou Revolut jsou nulové poplatky za platby i za výběr z bankomatů po celém světě a neplatíte ani za směnu mezi měnami (momentálně je jich 25) či kryptoměnami. K účtu v aplikaci si můžete nechat vystavit plastovou či virtuální platební kartou Visa/MasterCard. V případě prémiového účtu i disponibilní kartu, která pro nepravidelné platby vždy vygeneruje unikátní jednorázové platební údaje, za cílem ochrany vašich peněz. Možné je také sjednat pojištění k vašemu smartphonu a přibude i cestovní pojištění.

Poměrně novou službou jsou i tzv. Vaults (trezory), do kterých můžete pravidelně odkládat peníze na spoření, případně lze nastavit zaokrouhlování plateb na celé desetikoruny, přičemž doplatek se automaticky převede do Vaultu, a to jak ve výchozí měně, tak kryptoměně.

Revolut sídlící v Londýně nyní po pouhých 33 měsících od založení už má na kontě více než 2 miliony zákazníků, 30 tisíc v České republice a do konce roku jich chce 100 tisíc. Na oslavu vstupu do Česka umožní Revolut do 31. května objednat platební kartu zdarma prostřednictvím tohoto odkazu. Nutností je však ověření dokladem totožnosti a dobití 300 Kč, které pak můžete libovolně využít. Revolut je zdarma ke stažení pro Android i Apple iOS.

Diskuze (39) Další článek: Co všechno vydrží Huawei P20 Pro? Známý youtuber ho pořádně potrápil nožem i ohněm

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Aplikace, Smartphony, iOS, Mobilní bankovnictví, Revolut, Kryptoměny, Pojištění, Fintech, Bankomat, Česká republika, Plná podpora, Doklad, Spoření, Mobil, Ban, Váš smartphone, Banka, Apple IOS, Nová služba, Londýn, Poplatek, Pouhý měsíc, Prémiový účet


Určitě si přečtěte