Aplikace v mobilu, kryptoměny a žádné poplatky. Revolut vyráží i proti českým bankám

Fintechový start-up Revolut vstupuje do České republiky jako alternativa k tradičním bankám. Služba nyní nabízí plnou podporu české koruny, tuzemské i mezinárodní platby, nabíjení peněz či nákup kryptoměn. Čechům tímto chce nabídnout alternativu k tradičním bankám, bez byrokracie a poplatků.

Výhodou Revolut jsou nulové poplatky za platby i za výběr z bankomatů po celém světě a neplatíte ani za směnu mezi měnami (momentálně je jich 25) či kryptoměnami. K účtu v aplikaci si můžete nechat vystavit plastovou či virtuální platební kartou Visa/MasterCard. V případě prémiového účtu i disponibilní kartu, která pro nepravidelné platby vždy vygeneruje unikátní jednorázové platební údaje, za cílem ochrany vašich peněz. Možné je také sjednat pojištění k vašemu smartphonu a přibude i cestovní pojištění.

Poměrně novou službou jsou i tzv. Vaults (trezory), do kterých můžete pravidelně odkládat peníze na spoření, případně lze nastavit zaokrouhlování plateb na celé desetikoruny, přičemž doplatek se automaticky převede do Vaultu, a to jak ve výchozí měně, tak kryptoměně.

Revolut sídlící v Londýně nyní po pouhých 33 měsících od založení už má na kontě více než 2 miliony zákazníků, 30 tisíc v České republice a do konce roku jich chce 100 tisíc. Na oslavu vstupu do Česka umožní Revolut do 31. května objednat platební kartu zdarma prostřednictvím tohoto odkazu. Nutností je však ověření dokladem totožnosti a dobití 300 Kč, které pak můžete libovolně využít. Revolut je zdarma ke stažení pro Android i Apple iOS.

Diskuze (38) Další článek: Co všechno vydrží Huawei P20 Pro? Známý youtuber ho pořádně potrápil nožem i ohněm

Témata článku: Mobilní aplikace, Android, Aplikace, Smartphony, iOS, Kryptoměny, Revolut, Mobilní bankovnictví, Pojištění, Londýn, Apple IOS, Česká republika, Banka, Spoření, Nová služba, Celý svět, Platební karta, Česká koruna, Pouhý měsíc, Měna, Platba, Prémiový účet, Česká banka, Plná podpora, Mobil


Určitě si přečtěte

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Předpověď počasí od Českého hydrometeorologického ústavu slibuje nejpřesnější data

Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) už nedodává pouze data, má dvě aplikace pro Android Těšit se můžete na jednoduché uživatelské rozhraní a dostatek informací Chybí naopak jakékoliv možnosti nastavení a postrádáme také widgety

Filip Kůžel, Jozef Cmar | 9

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 113