iOS

Apple iOS 14 změní nedotknutelné – nabídku aplikací, která je s námi od prvního iPhonu

Web 9to5Mac v kódu připravovaného iOS 14 objevil možnost prohlížet aplikace ve formátu seznamu. Na nové domovské obrazovce si tak budete moci aplikace různě filtrovat. Nechat si tedy zobrazit jen ty, které mají nevyřízené oznámení, nebo ty, které jste použili jako poslední atd.

Toto zobrazení by mělo nabízet i inteligentní návrhy Siri, která dle polohy a času nabídne aplikaci Hudba, chodíte-li pravidelně běhat, nebo navigaci, pokud máte zrovna jet do zaměstnání.

iOS 14 by toho měl samozřejmě přinést o poznání více. Spekuluje se o nové aplikaci Applu pro cvičení, vylepšení komunikace v titulu Zprávy, kde budete moci používat označování členů u hromadných konverzací, ale třeba i získáte možnost zrušit odeslanou zprávu, či příchozí označit jako nepřečtenou. V neposlední řadě by měli vývojáři dostat přístup k Frameworku VoiceProvideru pro práci s hlasovým s syntetizátorem atd.

Kromě toho iOS 14 potvrzuje brzký příchod iPhone 9 (jméno však není jisté) se čtečkou otisků prstů Touch ID v klasickém kulatém home buttonu pod displejem. Apple je posedlý detaily, každé zařízení musí mít při změne hlasitosti svou vlastní přesnou ikonku, takže iOS 14 potvrzuje také dlouho očekávaný příchod velkých sluchátek přes uši s funkcemi AirPods.

Diskuze (72) Další článek: Rekord v Antutu znovu pokořen. O prvenství si řekl Oppo Find X2 Pro

Témata článku: iPhone, Aplikace, Spekulace, iOS, Siri, AirPods, iOS 14, Nabídka aplikací, Domovská obrazovka, Příchod, Apple IOS


Určitě si přečtěte