Apple nechce, abyste se doma nudili. Nabízí originální pořady v rámci Apple TV+ zdarma

I společnost Apple se nám snaží vyjít v aktuální tíživé situaci vstříc, a nabízí několik svých originálních pořadů v rámci Apple TV+ zdarma. Nemusíte tedy platit žádné předplatné, ani využít bezplatnou sedmidenní zkušební dobu. Minimálně tak ušetříte 139 Kč.

Tolik totiž stojí měsíční předplatné služby (s aktivací nového produktu společnosti dostanete Apple TV+ na rok zdarma). Apple však neuvedl, po jak dlouhou dobu bude bezplatně své pořady nabízet. Píše u nich jen poznámku „Po omezenou dobu nepotřebujete předplatné“. A jedná se o poměrně zásadní nabídku služby. Zdarma se tak můžete podívat na mysteriózní seriál od M. Night Shyamalana Servant, na alternativní dobývání vesmíru ve For All Mankind, na příběhy přistěhovalců v Little America, i teenagerskou romanci Dickinson.

Nechybí ale ani pořady pro děti, jakými jsou Helpsters, Snoopy ve vesmíru nebo Tajemný pisatel. Přítomen je pak i film Sloní královna. Bohužel však chybí např. oceňovaný hit The Morning Show s Jennifer Aniston a Reese Witherspoon v hlavních rolích, postapokalytické See s Jasonem Momoou nebo Mythic Quest: Raven's Banquet. Většina obsahu je přítomna s českými titulky.

Abyste měli k bezplatnému obsahu přístup, musíte mít ve svém zařízení nainstalovanou aplikaci Apple TV. Ta je dostupná nejen pro iPhone a iPad, ale i počítačích Mac. Pokud vlastníte fyzickou Apple TV, je aplikace součástí systému. Najdete ji i na vybraných televizorech LG, Samsung, Sony, Vizio a zařízeních, jakými jsou Roku nebo Amazon Fire TV. V aplikaci se pak stačí přihlásit za pomoci vašeho Apple ID a v záložce Přehrát najít panel Zdarma na Apple TV+.

Diskuze (18) Další článek: Známe nejprodávanější evropský smartphone za rok 2019. iPhone to nebyl

Témata článku: Apple, Aplikace, Koronavirus, Apple TV, Apple TV+, The Morning Show, Dickinson, Pořad, Jennifer Anistonová, MAC, Předplatné, Reese Witherspoonová, Amazon Fire TV, For All Mankind


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107

RECENZE: Apple iPhone SE (2020) – vstup do jablečného světa dlouho nebyl lákavější

RECENZE: Apple iPhone SE (2020) – vstup do jablečného světa dlouho nebyl lákavější

** Jedná se o nejdostupnější smartphone z nabídky Applu ** Starý design kompenzuje výkonným procesorem z iPhonu 11 ** Má sice jeden foťák, ale ostudu rozhodně neudělá

Martin Miksa | 178

RECENZE: Huawei P40 Lite – tak trochu jiná střední třída

RECENZE: Huawei P40 Lite – tak trochu jiná střední třída

** Vyvážený mix nadprůměrných ingrediencí s přijatelnou cenovkou ** Vedle povedeného fotoaparátu možnosti videa zaostávají ** Chybějící služby Googlu jsou komplikací, nikoliv však neřešitelnou

Martin Herodek | 51