Apple odsouvá premiéru iPhonu 9. Důvod patrně uhádnete…

Keynote plánovaná na konec března nebyla ze strany Applu potvrzena, takže mohou zprávy o jejím zrušení působit podivně, ale podle amerického leakera Jona Prossera a jeho zdrojů přímo v Applu je to hotová věc. Důvod je zřejmý – prevence šíření koronaviru. Ostatně oblast Santa Clara, do které Apple Park patří, ze stejného důvodu zakázala akce s více než tisícem účastníků.

Jon téma několikrát aktualizoval, interní diskuzi v Applu ohledně premiéry nových produktů označil za chaotickou a v době psaní tohoto článku vyzývá k čekání na podrobnosti. Nicméně zrušení akce je jisté. Otázkou tedy je, jestli ji Apple uspořádá později, nebo produkty představí na svém tiskovém portálu Apple Newsroom.

Diskuze (27) Další článek: Vodafone slaví 20 let na českém trhu a chystá novou službu internetové televize

Témata článku: Apple, iPhone, Spekulace, Koronavirus, Apple Park, Keynote, Premiéra, Produkt, Zrušení, Důvod, Santa Clara


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 106

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 36