Apple podpora na míru. Aplikace Apple Support je dostupná už i v České republice

Apple aktualizoval aplikaci své zákaznické podpory a Apple Support se konečně oficiálně dostává i k nám. Appka je v českém AppStoru a je kompletně počeštěná. Jelikož Apple díky AppleID zná vaše telefony, tablety, počítače a další hračky, tak vám nabídne podporu na míru. Jednoduše se proklikáte k článkům a radám, které by vám mohly pomoct s problémem.

Pokud ne, můžete skrze aplikaci kontaktovat zaměstnance uživatelské podpory Apple, a to jak v rámci chatu nebo telefonním hovorem. Kromě České republiky dostává aplikaci Apple Support dalších 19 zemí, jako je Dánsko, Finsko, Norsko, Maďarsko, Polsko, Portugalsko, Rusko či Indonésie.

Váš názor Další článek: RECENZE: Huawei Y7 Prime (2018) je zlatá střední cesta pro nenáročné

Témata článku: Apple, iPhone, Mobilní aplikace, Aplikace, Software pro mobily, iPad, AppStore, Rusko, Polsko, Podpora, Česká republika, Dánsko, Republic, Indonésie, Telefonní hovor, Uživatelská podpora, Maďarsko, Míra, Apple support, Norsko, Portugalsko, Republika, Finsko, Zákaznická podpora


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 143

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 27