Apple podpora na míru. Aplikace Apple Support je dostupná už i v České republice

Apple aktualizoval aplikaci své zákaznické podpory a Apple Support se konečně oficiálně dostává i k nám. Appka je v českém AppStoru a je kompletně počeštěná. Jelikož Apple díky AppleID zná vaše telefony, tablety, počítače a další hračky, tak vám nabídne podporu na míru. Jednoduše se proklikáte k článkům a radám, které by vám mohly pomoct s problémem.

Pokud ne, můžete skrze aplikaci kontaktovat zaměstnance uživatelské podpory Apple, a to jak v rámci chatu nebo telefonním hovorem. Kromě České republiky dostává aplikaci Apple Support dalších 19 zemí, jako je Dánsko, Finsko, Norsko, Maďarsko, Polsko, Portugalsko, Rusko či Indonésie.

Váš názor Další článek: RECENZE: Huawei Y7 Prime (2018) je zlatá střední cesta pro nenáročné

Témata článku: Apple, iPhone, Mobilní aplikace, Software pro mobily, Aplikace, iPad, AppStore, Rusko, Polsko, Podpora, Republika, AppStore, Telefonní hovor, Zákaznická podpora, Česká republika, Indonésie, Míra, Apple support, Portugalsko, Uživatelská podpora, Maďarsko, Norsko, Dánsko, Finsko


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

RECENZE: Xiaomi Mi 8 Lite — zaděláno na vánoční bestseller

** Xiaomi Mi 8 Lite má velmi dobrý poměr ceny a výkonu ** Zadní strana s gradientem není všechno a dnes ji skoro každý ** Vlastnosti často dražších modelů vyvažují zbytečné kroky vedle

Jakub Vrbacký | 21

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

Vybrali jsme 13 povedených chytrých hodinek a náramků. Nejen pod vánoční stromek

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 29