Apple potvrdil, že se iPhony 12 opozdí

Web Engadget uvádí, že finanční ředitel Applu Luca Maestri v konferenčním hovoru u příležitosti zveřejnění hospodářských výsledků za uplynulé čtvrtletí řekl: „Minulý rok jsme představili a začali prodávat nové telefony iPhone během září. Letos plánujeme, že dodávky budou k dispozici o několik týdnů později.“ A protože se iPhony 11 dostaly na trh až koncem září, letos to tedy nebude dříve jak v říjnu.

Také známý leaker Jon Prosser píše, že iPhony 12 a nové iPady přijdou až v říjnu. Qualcomm, který dodává 5G čipy pro iPhony 12, naznačil, že jeden z jeho významných odběratelů bude mít zpoždění. Indicie naznačují, že jde právě o Apple.

Neznamená to ale, že by se měla posouvat i premiéra nové generace. Už v minulosti jsme se setkali s odkladem v řádu týdnů. iPhonu X se zákazníci dočkali až v listopadu 2017, iPhone XR byl dostupný s měsíčním odstupem po iPhonu XS (2018). I letošní zpoždění se tak může týkat jen určitého modelu či modelů.

Diskuze (10) Další článek: Xiaomi Mi 10 Pro+ dostane Game Turbo. V systému si upravíte kvalitu grafiky

Témata článku: Apple, iPhone, Qualcomm, Zpoždění, Apple iPhone 12, Prosser, Web Engadget, Model


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107

Xiaomi Mi Band 5 má větší displej, pohodlnější nabíjení a pořád skvělou cenu

Xiaomi Mi Band 5 má větší displej, pohodlnější nabíjení a pořád skvělou cenu

** Náramek dostal větší, jemnější a jasnější displej ** Xiaomi zpřesnilo měřič tepu i spánku ** Cena je pořád skvělá, ale snížila se výdrž

Lukáš Václavík | 31