Produkt od Applu, jaký svět neviděl. Takto vypadá interní testovací prototyp Apple Watch

Vývoj produktů v Applu podléhá silným bezpečnostním opatřením. Dokonce i zaměstnanci, kteří na projektech pracují, vědí pouze to nezbytně nutné. K tomuto účelu Apple používá speciální vývojářské prototypy zvané PVTe (Prototype Validation Testing).

Jelikož si Apple tyto prototypy přísně hlídá, nebývá zvykem, že by unikly na veřejnost. Ale teď se to stalo, na YouTube se objevil prototyp Apple Watch včetně balení s příznakem tajné. Dozvíte se, že obsah krabičky je součástí programu Apple Ultra Security a v případě vyžádání musí být okamžitě navráceno do Applu.

Samotné zařízení vypadá velmi nenápadně a málo kdo by tipoval, že se jedná o prototyp hodinek. Místo tradiční korunky má trojici tlačítek, po zapnutí displeje naběhne build pre-WatchOS 1.0 s prostředím Apple Watch doplněný o interní vývojářská nastavení. Vtipné je, že jedním z nich je aplikace Lisa Tester s ikonou Lízy Simpsonové, která slouží pro přizpůsobení UI hodinek.

Via: Engadget

Diskuze (7) Další článek: Týden Živě: Na co se těšíme v roce 2021

Témata článku: Chytré hodinky, Hodinky, Apple Watch, Pro vývojáře, YouTube, Ekosystém, Prototyp, watchOS, Produkt


Určitě si přečtěte

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

** Google od června 2021 zásadně omezí službu Google Fotky. ** Jednou z alternativ je záloha na vlastní NAS. ** Srovnali jsme obě metody po stránce ceny i funkcí.

Jiří Kuruc, Filip Kůžel, Jakub Michlovský | 109

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21