Apple rozeslal pozvánky na jarní keynote. Za dva týdny představí novou streamovací videoslužbu

Apple rozeslal pozvánky na jarní keynote. Za dva týdny představí novou streamovací videoslužbu

Apple rozeslal pozvánky na dlouho očekávanou jarní keynote. Ta proběhne již 25. března od 18:00 hodin našeho času a hostit jí bude Steve Jobs Theater v areálu Apple Parku. Hlavním tématem akce má být dlouho očekávaná streamovací videoslužba, čemuž napovídá i samotný slogan akce It’s show time a také filmově laděný upoutávkový spot. 

Pro chystanou službu už Apple za poslední měsíce údajně získal na svou stranu spoustu hvězd jako je Oprah Winfrey, Jennifer Anniston, Reese Witherspoon a obsah pomohou tvořit i režiséři J.J. Abrams, Steven Spielberg a další. Apple se tak evidentně  chce pustit do tvrdého boje s konkurenčími službami jako je Netflix, HBO GO či Amazon Prime.

Kromě filmů a videí však Apple přinese i předplatné novin a časopisů, k čemuž mu dopomohla hlavně loňská koupě aplikace Texture, která podobnou funkci nabízí. To nejzajímavější však je, že všechny tyto služby, včetně Apple Music zřejmě Apple nabídne i v rámci jednoho balíčku. Za jedno předplatné byste tak získali přístup k hudbě, videu i časopisům.

Pravděpodobné je, že se na keynote dočkáme i nějakého hardwaru, čemuž napovídají velké úniky nových iPadů  (Aktualizováno 18.3.: iPady Air a mini 5 Apple představil již týden dopředu před konferencí)  iPodu Touch 7. generace a očekává se i představení nových sluchátek AirPods 2. Akci bude možné samozřejmě znovu sledovat online na webu Applu

Via: 9To5Mac

Diskuze (37) Další článek: Babiš dostal operátory k jednacímu stolu. Chce, aby přiznali reálné ceny za data

Témata článku: Apple, iPhone, iPad, Netflix, Keynote, Apple Park, Online přenos, Apple Music, Premiéra, Tim Cook, iPod Touch, Pře, Pozvánka, Texture, Steven Spielberg, Oprah, Str, Videos, HBO go, March, Reese Witherspoonová, Area, Předplatné, Steve Jobs Theater, Amazon Prime


Určitě si přečtěte