Apple vyhlásil nejlepší aplikace a hry roku 2019, podívejte se

Apple na začátku prosince oznamuje nejlepší aplikace a hry v App Store, editoři pátrali po nově vydaných titulech, které jim přišly nejkrásnější, nejzajímavější a nejzábavnější. Nově i s ohledem na platformu Apple Arcade.

Pro dané zařízení tedy byly vždy vybrány dva tituly, kdy jedním je aplikace a druhým hra. Můžete se podívat na výběr pro telefony iPhone, tablety iPad, počítače Mac a televizní přehrávače Apple TV. Na hodinky Apple Watch se nedostalo. Všechny platformy spojuje hra z Apple Arcade, která je dostupná na všech zmíněných.

Oproti předchozím rokům se jednalo o pompéznější akci, na kterou byly pozváni i redaktoři různých magazínů a především hudební interpreti. Poprvé totiž Apple udělil i ceny v rámci jeho streamovací služby Apple Music, kdy se globálním umělcem roku stala Billie Eilish, průlomovým umělcem roku zpěvačka Lizzo a písní roku byla oceněna Old Town Road od umělce Lil Nas X. Všichni si odnesli speciální hliníkovou plaketu, v níž se nachází miliardy tranzistorů v podobě gramofonové desky, která je krytá leštěným sklem.

Popis, ukázku a odkazy na jednotlivé nejlepší aplikace a hry roku 2019 dle Applu najdete v galerii. Více se dozvíte v oficiální tiskové zprávě.

Diskuze (1) Další článek: Nová studie Masarykovy univerzity se staví proti zákazům mobilů ve školách

Témata článku: Mobilní aplikace, Aplikace, Mobilní hry, Google Play, Apple Watch, Apple Music, Obchod s aplikacemi, AppStore, Apple Arcade, Apple TV, App Store, Nejlepší aplikace, MAC, Hra roku


Určitě si přečtěte