Asus rozjel předprodej Zenfonu 5 a dočasně je za hodně zajímavé peníze

Asus rozjel předprodej smartphonu Zenfone 5 a skvělé je, že Česko tentokrát patří mezi první země v Evropě, kde se to povedlo. Plná cena je 9 990 Kč, v předprodeji však můžete nakoupit za 8 990 Kč. Platí to u vybraných partnerů: CZC.cz, huramobil.cz a MobilPohotovost. Při nákupu v e-shopu stačí při objednávce zadat slevový kód ZF5.

Zenfone 5 je základ stejnojmenné řady smartphonů, prodávat se začíná jako první. Výkonnější Zenfone 5Z, levnější Zenfone 5 Lite a Zenfone Max (M1) s pořádnou baterií dorazí později.

Zenfone 5 (můžete se setkat s typovým označením ZE620KL) nabídne bezrámečkový displej o úhlopříčce 6,2", rozlišení FullHD+ a poměru stran 19:9. Nechybí výřez pro senzory a čelní kamerku. Záda jsou skleněná a vyjímá se na nich vystupující duální kamerka s objektivy nad sebou. Asus hodně sází na fotoaparát Sony IMX363, integraci umělé inteligence (fotoaparát, správa energie) a také jde o první mobil s čipsetem Qualcomm Snapdragon 636.

Diskuze (9) Další článek: První chytré displeje pro Google Assistanta koupíte v červenci

Témata článku: Asus, Nákup a ceny, Bezrámečkový displej, Qualcomm, Fotoaparát, Umělá inteligence, Asus Zenfone 5 (2018), Předprodej, Slevový kód, Typové označení, Vybraný partner, První mobil, Evropa, První země, Pořádná baterie, Česká republika, Kamerka, Plná cena, Čelní kamerka

Určitě si přečtěte