Asus v červnu představí herní smartphone ROG. Těšte se na špičkový výkon a divoký design

Ta správná otázka zní: Proč až teď?

Z Taiwanu přichází zprávy, že Asus představí herní smartphone. Této explozivně rostoucí skupině smartphonů se věnujeme čím dál častěji, ale o Asusu zatím nebylo slyšet. Přitom v herních počítačích je jeho značka ROG kultovním jménem s více než 10letou tradicí a drží největší tržní podíl.

Specifikace smartphonu Asus ROG (Republic of Gamers) neznáme, ale situace na komponentovém trhu nedává mnoho prostoru pro překvapení. Čekejme čipset Snapdragon 845 s účinným kapalinovým chlazením, operační paměť 8 GB RAM, displej s obnovovací frekvencí 120Hz. Překvapit však může konstrukce – dočkáme se herních ovladačů přímo na těle telefonu? Asus opakovaně prokazuje, že se nebojí odvážných konstrukčních prvků, takže se těšme na něco hodně působivého. A také skvělý design, který známe už z počítačů značky ROG.

K premiéře má dojít na veletrhu Computex 2018, který se koná právě v Taipei, hlavním městě Taiwanu a Asus jej považuje za domácí akci. Akce startuje 5. června, ale zásadní tiskové konference probíhají v předstihu, takže se těšme už v neděli 3., nebo pondělí 4. června.

 

 

Diskuze (8) Další článek: Huawei věří Bitcoinu. Na krypto-mobil si počkáme, ale ty běžné dostanou bitcoinovou peněženku

Témata článku: Asus, Mobilní hry, Spekulace, Operační paměť, Design, Hry, Computex, Herní mobily, ROG, Červen, Herní smartphone, Tchaj-wan, Hlavní město, Správná otázka, Špičkový výkon, Počítač, Taipei, Herní ovladač, Skvělý design, Tchajwan, Obnovovací frekvence

Určitě si přečtěte