Audioknihy s velikonoční slevou: Virtuální pomlázka i hity za poloviční cenu

Prvně Audiotéka.cz, která má nabídku úplně jednoduchou. Do pondělí 13. dubna (včetně), můžete mít těchto 15 knih za poloviční cenu.

Konkurenční Audiolibrix.cz je nápaditější. Zabere to trochu času a klikání, ale na velikonoční stránce si můžete virtuální pomlázkou vykoledovat slevu až 10 % slevu. To sice nezní tak bombasticky, zato si můžete vybrat cokoliv z nabídky.

Na konec O2 Knihovna:

  • Za poloviční cenu můžete mít sedm nejlépe hodnocených e-knih (tedy pozor, ne audioknih) podle databazeknih.cz. Akce platí do 13. dubna.
  • Ani milovníci audioknih nepřijdou zkrátka. Až do 20. dubna lze koupit vybrané tituly se slevou 30 až 50 %. A ani tady to není výběr typu „co zbylo na pultech“, za polovinu můžete mít třeba nejlepší audioknihu pro děti a mládež za rok 2018: Prašina 1. Se slevou jsou i hity typu Z deníku ajťáka, Prašina 2, nebo Sága o zaklínači.
Váš názor Další článek: Jak fotí Huawei Mate Xs

Témata článku: Slevy, Audioknihy, Cena, Duben, Audiokniha, Nabídka, Poloviční cena, Hit, Sleva, Typ


Určitě si přečtěte

RECENZE: Apple iPhone SE (2020) – vstup do jablečného světa dlouho nebyl lákavější

RECENZE: Apple iPhone SE (2020) – vstup do jablečného světa dlouho nebyl lákavější

** Jedná se o nejdostupnější smartphone z nabídky Applu ** Starý design kompenzuje výkonným procesorem z iPhonu 11 ** Má sice jeden foťák, ale ostudu rozhodně neudělá

Martin Miksa | 177

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 116