Autoblow AI: Umělá inteligence se dívala na Pornhub a pomohla vytvořit dokonalý simulátor orálního sexu

Umělá inteligence a strojové učení. To patrně nejsou výrazy, které byste si spojili se sexuální hračkou. Ale přesně to udělal Brian Sloan. Najal nejlepší vývojáře na AI, vypracovali algoritmy, pak nechali brigádníky sledovat a mapovat 6 000 minut orálního sexu na PornHUBu. Výsledkem je dostatečně velká báze dat, na které se umělá inteligence dokáže naučit, co je při orálním sexu důležité.

Z algoritmů vypadlo, že existuje 16 technik a že zásadním elementem je překvapení. Sloanův tým vypracoval 10 „masážních“ programů, přidal možnost nastavit rychlost a intenzitu. S hardwarem tohoto typu má Sloan desetileté zkušenosti, takže jen vyvinul tišší motor, mírně vylepšil silikonový „rukáv“ a upravil vnitřní mechanismus.

Výsledkem je mašinka jménem Autoblow A.I., která má věrně replikovat orální sex prováděný skutečnými ústy. Na Indiegogo projekt získal více než tři čtvrtě miliónu dolarů – tentokrát však nešlo primárně o financování vývoje, ale o propagaci a prodej. V těchto dnech se Autoblow A.I. dostává k prvním „backerům“. Pokud máte také zájem, teď už je v regulérním prodeji na webu výrobce za 275 dolarů.

Představení Autoblow A.I. na videu:

Diskuze (17) Další článek: RECENZE: Samsung Galaxy Tab S6 je špička mezi Androidy. S Pen odpočívá na zádech

Témata článku: Chytré věci, Umělá inteligence, AI, Sex, PornHub, Roboti, Algoritmus, Simulátor, Inteligence


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 128

RECENZE: Xiaomi Mi 9 – absolutní špička s cenovkou vyšší střední třídy

RECENZE: Xiaomi Mi 9 – absolutní špička s cenovkou vyšší střední třídy

** Xiaomi Mi 9 má ambice dobýt ty nejvyšší příčky za polovinu ceny ** Vůbec poprvé (v rámci značky) tak přichazí s trojitým fotoaparátem ** Snapdragon 855 mu pak zajišťuje bezprecedentní výkon

Milan Měchura | 51

RECENZE: Samsung Galaxy Note10+ – Na práci i zábavu. S maximálním nasazením

RECENZE: Samsung Galaxy Note10+ – Na práci i zábavu. S maximálním nasazením

** Otestovali jsme nejvýkonnější Galaxy Note10+ s perem S Pen ** Plusová verze k maximálnímu výkonu přidává větší displej, kapacitně větší baterii a ToF snímač na zádech ** V recenzi jsme porovnali Note10+ i se základním Galaxy Note10

Martin Chroust | 157