Balíčky Vodafone Pass základem vánoční nabídky. Některé budou do ledna zdarma

  • Letošní vánoční nabídku Vodafonu tvoří balíčky rodiny Pass
  • Operátor uvedl ceny zbývajících dvou pro hudbu a video
  • Balíčky půjde vzájemně kombinovat
Balíčky Vodafone Pass základem vánoční nabídky. Některé budou do ledna zdarma

Vodafone dnes doplnil cenovky ke dvěma dalším balíčkům z rodiny Vodafone Pass, které zvýhodňují provoz některých aplikací, když data jimi spotřebovaná nezapočítávají do FUP limitu běžného datového tarifu. Od října si zákazníci mohou aktivovat Chat a Social Pass za 99 Kč, nově se k nim přidává Music Pass také za 99 Kč a nejdražší Video Pass za 199 Kč měsíčně.

Nové balíčky operátor využil také k tvorbě vánoční nabídky, ve které nabízí některé balíčky nebo jejich kombinace zdarma, případně za zvýhodněnou cenu. Vánoční nabídka platí do konce ledna, od února začne Vodafone účtovat plné ceny, ale „balíčkování balíčků“ zůstane v některých případech zachováno. Více přehledněji v následující tabulce.

Samostatné balíčky Cena/měsíc
Chat Pass 99 Kč
Social Pass 99 Kč
Music Pass 99 Kč
Video Pass 199 Kč
Vánoční nabídka (do konce ledna 2018) Cena/měsíc
Video + Social Pass 0 Kč
Video + Music + Social Pass 99 Kč
Video + Music + Social + Chat Pass 198 Kč
Standardní kombinace (od února 2018) Cena/měsíc
Video + Music + Social Pass 299 Kč
Video + Music + Chat Pass 299 Kč

Dárek je určený jak pro zákazníky s tarifem i s předplacenou kartou. Aktivovat lze v aplikaci Můj Vodafone kliknutím na vánoční banner, na webu vodafone.cz/vanoce, v prodejnách nebo na zákaznické lince. U sdílených tarifů Red+ mohou daný balíček za jednu cenu využívat všichni zúčastnění zákazníci.

Aplikace v rámci Vodafone Video Pass:

Balíčky Vodafone Pass jsou kombinovatelné s tarify Naplno, Red LTE, Red+, Smart, Start 100/200 a 500 minut jak pro firemní, tak nefiremní zákazníky, s tarifem Jetovtobě a s Balíčky k předplaceným kartám Komplet v síti a Komplet do všech sítí. Fungují i s tarify Red Profi pro firemní zákazníky. Uživatelé jiných tarifů dostanou alespoň 2 GB dat na měsíc zdarma, anebo balíček Komplet v síti fix s 50% slevou na 6 měsíců (124,50 Kč za měsíc po slevě).

Aplikace v rámci Vodafone Music Pass:

Balíčky Vodafone Pass propaguje operátor ve vánoční kampani:

Diskuze (39) Další článek: Microsoft začal na svém e-shopu prodávat Samsungy Galaxy S8 a Galaxy S8+

Témata článku: Android, Operátoři, Vodafone, Apple Music, Dárek, Spotify, Můj Vodafone, YouTube, Vánoční nabídka, Netflix, Vodafone Pass, Zákaznická linka, Start, Music & AMP, Video Pass, Vybraná, Reda, Samostatný balíček, Plná cena, Zvýhodněná cena, Bali, Windows Mobile, Vánoční kampaň, Nefiremní zákazník, Red LTE


Určitě si přečtěte

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

Jak na platby mobilem a chytrými hodinkami? Vše, co potřebujete vědět

** V Česku máme mnoho možností, jak platit bezkontaktně ** Na výběr jsou různé platformy i typy zařízení ** Co je potřeba udělat, abyste mohli platit taky?

Jan Láska | 59

RECENZE: Motorola One — iPhone X s Androidem One

RECENZE: Motorola One — iPhone X s Androidem One

** Střední třída bez zastaralých řešení ** Povedený design dává svou inspiraci hodně najevo ** Zajímavá alternativa, pokud vás Nokie neoslovují

Martin Herodek | 18

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 124