Batohy došly, v Twistu je nový dárek

Jak se zdá, Paegas při plánování vánoční podpory prodeje Twistů neodhadl zájem o svoje batohy Reebok. Proto musel rychle připravit pro Twistaře jiný dáreček.
Batohy došly, v Twistu je nový dárek
Jak se zdá, Paegas při plánování vánoční podpory prodeje Twistů neodhadl zájem o svoje batohy Reebok. Proto musel rychle připravit pro Twistaře dárek jiný.

Podle informací dealerů Paegasu se jím stal 400korunový kupon. Už před několika dny, kdy bylo jasné, že batohy dojdou, dávali prodejci na výběr: batoh nebo další kupon. Chtěli tak oddálit chvíli, kdy batohy skutečně nebudou.

Je tato náhrada dostatečná? Místo batohu za téměř třináct stovek nyní dostanete dárek pouze v třetinové hodnotě. I tak si myslím, že většina bude za kupon vděčnější, protože batohy podobné tomu z Twistu se dají koupit už za 150 korun (sám jsem si jeden takový koupil). Jen nevím, jak Paegas upraví svoje reklamní spoty - do kuponu se totiž Twist balí poměrně těžko.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Twist, Dárek, Batoh

Určitě si přečtěte

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7