Benq 830C: Bez debat vrchol nabídky

Mobilní telefony značky Benq (bývalý Acer) si pomalu budují své jméno ve světě. Dopomoci tomu má i model 830C, coby technologicky nejvyspělejší model tchajwanského výrobce. Bližší informace najdete v článku.
Benq 830C: Bez debat vrchol nabídky

Oblíbené „véčko“

Jak z obrázků vyplývá, byla použita osvědčená a v Asii oblíbená rozevíratelnKlepněte pro větší obrázeká konstrukce ve tvaru „V“.  Design je částečně podobný posledním modelům mobilů značky Samsung. Svou velikostí bude patřit k těm menším kouskům na trhu. Jeho rozměry jsou 87 x 45 x 19 milimetrů. Váha včetně Li-Ion baterie je devadesát gramů. Údaj na baterii hlásá velikost kapacity 600 mAh. O tom, že je dostatečná vás přesvědčí udávaná doba pohotovosti 200 hodin a následně i doba hovoru 210 minut. Telefon se může pochlubit dvěma displeji. Ten vnitřní má velice příjemné parametry, posuďte sami. Barevný displej s rozlišením 120 x 160 pixelů dokáže zobrazit 4096 barev. Vnější displej je monochromatický, ale disponuje rovněž slušným rozlišením 96 x 64 pixelů.

Žihadlo

Mezi největší přednosti nového mobilu Benq musíme zařadit ďábelsky rychlé GPRS. V telefonu je dokonce v konfiguraci 5+2 timeslotů. Hned poté ovšem přichází na řadu obrovská kapacita seznamu kontaktů. Ten pojme dva tisíce záznamů. Z dostupných informací vyzdvihněme ještě podporu Java aplikací a EMS zpráv. Protože telefon bude využíván pro synchronizaci údajů z organizéru a mobilní přístup na Internet, je vybaven portem IrDA.

Jakmile budeme mít podrobnější informace o mobilu Benq 830C, přineseme detailnější pohled na tenhle zajímavý telefon, u kterého se předpokládá i zajímavá cena.

Ve zkratce:

  • Mobilní telefon Benq 830C
  • Síť: GSM 900/1800
  • Rozměry: 87 x 45 x 19 mm
  • Váha: 90 g
  • Displej: duální, 120 x 160 a 96 x 64 pixelů, 4096 barev
  • Doba pohotovosti: 200 h
  • Doba hovoru: 210 min
  • Ostatní funkce a vlastnosti:  WAP, GPRS, EMS, IrDA
Diskuze (5) Další článek: Je rozhodnuto o standardním prohlížeči pro smartphones

Témata článku: Benq, Vrchol

Určitě si přečtěte