Bezdrátové nabíjení nepřesvědčilo a nové iPhony to nezmění

  • Od Applu jsme čekali revoluci v bezdrátovém nabíjení. Nepřišla.
  • Proč nikdo z našich redaktorů nenabíjí bezdrátově?
  • Benefity nejsou velké a „bezdrát“ poškozuje baterii.
Bezdrátové nabíjení nepřesvědčilo a nové iPhony to nezmění

Dostaví se „Apple efekt“? Udělají iPhony 8 a X pro bezdrátové nabíjení to, co v minulosti iPod pro hudební přehrávače, iPhone pro smartphony a iPad pro tablety? Proč Apple nepřinesl revoluční technologii a místo toho se jen s mnohaletým zpožděním veze na zavedeném standardu Qi? Proč se stále čeká na Apple AirPower? Proč se následující predikce nepovedla?

Jsme na pochybách. Nás bezdrátové nabíjení za ty roky nepřesvědčilo. Je nás tu v redakci celá řada technologických nadšenců, ale Qi v mobilu nepoužívá nikdo. Je to technologie, která na první pohled vypadá fantasticky, ale když vám po roce odejde baterie, uvědomíte si, že je něco špatně. Přesto se najdou oblasti, kde bezdrát dává smysl!

Diskuze (121) Další článek: Kam jít běhat? Kam raději ne? Suunto má unikátní celosvětovou heatmapu tras

Témata článku: iPhone, Video, Technologie, Týden mobilně, Bezdrátové nabíjení, Baterie, Nabíjení, Qi, AirPower, Apple iPhone 8, Apple iPhone 8 256GB, Apple iPhone 8 Plus, Apple iPhone 8 Plus 256GB, Apple iPhone X, Apple iPhone X 256GB, Nov, Revoluční technologie, Skepse, Zavedený standard, Celá řada, Apple AirPower, Technologický nadšenec, Hudební přehrávač, iPod, První pohled


Určitě si přečtěte