Black Friday: Do neděle koupíte Xiaomi Redmi Note 4 Global za bezkonkurenční cenu

Komerční sdělení 16. června 2017
Alcatel A5 LED: děti ho budou milovat [recenze] SDÍLET NA FACEBOOKU TWEETNOUT
Jen do neděle koupíte eleganci, výkon, skvělou výbavu a masivní baterii za 3 999 Kč. To je Xiaomi Redmi Note 4 Global v akci Black Friday.

Slevových svátků není nikdy dost, takže proč si nezopakovat Black Friday v červnu? Od pátku 16. do neděle 18. června můžete koupit Xiaomi Redmi Note 4 Global 3GB/32GB za 3 999 Kč. Lepší cenu v Česku nenajdete. Akce běží v těchto e-shopech:

V rámci Black Friday padá cena jednoho z nejoblíbenějších telefonů současnosti. A nejde jen o skvělé parametry a výbavu, které by ještě před dvěma lety stačily na vlajkovou loď v ceně přes 20 tisíc korun. Ten telefon se jednoduše povedl, což potvrzují i recenze.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Za cenu pod 4 tisíce korun dostanete elegantní design, hliníkové tělo, efektně zaoblené tvrzené sklo, špičkový displej, skvělý fotoaparát, výkonný procesor a baterii s masivní kapacitou 4 100 mAh. Přídomek Global v názvu také znamená podporu v Česku používaných frekvencí LTE 800 a 900 MHz.

Telefony jsou skladem, tedy žádné velké čekání, doma jej budete mít do druhého dne po nákupu.

Další článek: Alcatel A5 LED: děti ho budou milovat [recenze]

Určitě si přečtěte