Black Shark 2 Pro: vylepšený herní mobil se může těšit na Snapdragon 855 Plus

Představení vylepšeného Snapdragonu 855 Plus zaujalo zejména výrobce herních smartphonů. Nový čipset, který spatřil světlo světa v polovině července, navyšuje maximální výkon grafického čipu až o 15%. Není tedy divu, že vůbec prvním smartphonem, který nový čipset dostane, bude vylepšený Asus ROG Phone II. Jeho premiéra je v plánu na 23. července. A jen o týden později se dostane řada na Xiaomi, které představí oživený herní mobil Black Shark 2 Pro.

Nový herní smartphone má vycházet z Black Shark 2 (recenze zde), který už je sám o sobě dost výkonným zařízením. Aktuální generace používá 6,39" OLED displej, minimálně 8GB RAM a 128GB interní paměť, přičemž výkon dodává Snapdragon 855. Bude Black Shark 2 Pro vypadat úplně stejně nebo z pohledu designu nezůstane kámen na kameni? Přikláníme se spíše k první variantě, novinka zřejmě dostane výkonnější čipset a maximálně pár kosmetických úprav. Žádné radikální změny nečekáme.

Redakční představení Xiaomi Black Shark 2:

Diskuze (5) Další článek: HONOR spouští novou platformu pro fanoušky značky s názvem HONOR Klub

Témata článku: Xiaomi, Android, Smartphony, Spekulace, Snapdragon, Herní mobily, Hry, Grafika, Xiaomi Black Shark 2, Čipset, Plus, Mobil