Blikající světýlka, mrkající kočičky...

Na vyzkoušení jsme získali další výměnné kryty pro telefony Nokia 3310/3330. Nejedná se o originální značkové zboží posvěcené od Nokie, všechny tři produkty však s sebou přinášejí zase něco nového.
Blikající světýlka, mrkající kočičky...

Pohled pod kůži?

Nejvíc pozornosti nejspíš přiláká zcela průhledný kryt, v jehož hranách je zasazeno šest svítivých diod (čtyři červené a dvě zelené). Při jakémkoli pokusu telefonu o komunikaci se diody rozblikají. Spolu se zeleným podsvětlením klávesnice to vypadá až strašidelně. Abyste si blikání pořádně užili, skončí až patnáct sekund po ukončení hovoru nebo příchodu textovky.

Klepněte pro větší obrázek

Zajímavé jsou kryty, na jejichž zadní ploše a části čelní plochy jsou nalepeny holografické nálepky. Nejedná se o klasické hologramy, prostorový efekt nebo zdání pohybu zapříčiňuje rýhovaný podklad. Kryty jsou svými motivy zacíleny hlavně na děti: prostorové míčky nebo koťata s mašlí na růžovém pozadí asi nebudou cílem odrostlejší mládeže nebo dospělých. Duhová klávesnice to už jen podtrhne. Zeptal jsem se ale potenciálních uživatelů, co na tyto kryty říkají - prý je to super.

Kočičky sem, kočičky tam

Zajímavý je kryt bez tlačítek, tedy spíše bez běžné klávesnice. Tlačítka tvoří jen vystouplá fólie, přesto je však ovládání poměrně přesné. Kryt má trochu větší tloušťku než originální výrobky a displej je s ním netradičně více zapuštěn.

Všechny kryty na telefonu dobře sedí, jediné problémy jsem zaznamenal u tlačítek. Klávesnice je totiž u prvních dvou typů krytů pryžová a její přesné usazení je obtížnější než u originálních krytů Nokia.

Ve zratce:

  • Kryty Aligator Mobility Accessories
  • Zdroj: Adart Computers
  • Telefon: 02/8481 0264
  • Cena: 299 korun
Diskuze (7) Další článek: Satelitní BTS Eurotelu v Kosovu jede

Témata článku: Příslušenství, MR, Nokia 3310, Svět

Určitě si přečtěte