Blikající světýlka, mrkající kočičky...

Na vyzkoušení jsme získali další výměnné kryty pro telefony Nokia 3310/3330. Nejedná se o originální značkové zboží posvěcené od Nokie, všechny tři produkty však s sebou přinášejí zase něco nového.
Blikající světýlka, mrkající kočičky...

Pohled pod kůži?

Nejvíc pozornosti nejspíš přiláká zcela průhledný kryt, v jehož hranách je zasazeno šest svítivých diod (čtyři červené a dvě zelené). Při jakémkoli pokusu telefonu o komunikaci se diody rozblikají. Spolu se zeleným podsvětlením klávesnice to vypadá až strašidelně. Abyste si blikání pořádně užili, skončí až patnáct sekund po ukončení hovoru nebo příchodu textovky.

Klepněte pro větší obrázek

Zajímavé jsou kryty, na jejichž zadní ploše a části čelní plochy jsou nalepeny holografické nálepky. Nejedná se o klasické hologramy, prostorový efekt nebo zdání pohybu zapříčiňuje rýhovaný podklad. Kryty jsou svými motivy zacíleny hlavně na děti: prostorové míčky nebo koťata s mašlí na růžovém pozadí asi nebudou cílem odrostlejší mládeže nebo dospělých. Duhová klávesnice to už jen podtrhne. Zeptal jsem se ale potenciálních uživatelů, co na tyto kryty říkají - prý je to super.

Kočičky sem, kočičky tam

Zajímavý je kryt bez tlačítek, tedy spíše bez běžné klávesnice. Tlačítka tvoří jen vystouplá fólie, přesto je však ovládání poměrně přesné. Kryt má trochu větší tloušťku než originální výrobky a displej je s ním netradičně více zapuštěn.

Všechny kryty na telefonu dobře sedí, jediné problémy jsem zaznamenal u tlačítek. Klávesnice je totiž u prvních dvou typů krytů pryžová a její přesné usazení je obtížnější než u originálních krytů Nokia.

Ve zratce:

  • Kryty Aligator Mobility Accessories
  • Zdroj: Adart Computers
  • Telefon: 02/8481 0264
  • Cena: 299 korun
Diskuze (7) Další článek: Satelitní BTS Eurotelu v Kosovu jede

Témata článku: Příslušenství, MR, Hologramy, Nokia 3310, Svět


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 11

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 16

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 11

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 14