Blíží se představení Androidu 11. Za pár dní budeme znát všechny zásadní změny

Kvůli probíhající koronavirové pandemii musela být letošní konference Google I/O zrušena. Americký gigant nás však nepřipraví o premiéru nového Androidu 11, která proběhne již za šest dní, a to čistě v online podobě. Vývojářská konference s podtitulem #Android11: The Beta Launch Show odstartuje 3. června, a naladit si ji budete moci na živém streamu na YouTube od 17:00 středoevropského času. Nebo jednoduše, přímo níže v tomto článku.

Akce bude trvat přesně hodinu, a, i když je zaměřena primárně na vývojáře aplikací, měli bychom se dozvědět i celou spoustu novinek vztažených k připravovanému  Androidu 11. Ten se totiž ještě týž den zpřístupní ke stažení v rámci rané verze Beta 1, která naváže na únorový Developer Preview. O Androidu 11 zatím víme jen to, že by měl mít systém povinně zdvojenou partition, která značně urychlí systémové updaty. 

Vývojářskou konferenci k Androidu 11 bude moci živě sledovat zde:

Na brzkém live streamu by si mohl odbýt svou premiéru i dlouhou dobu připravovaný Pixel 4a, podle zahraničních spekulací si jej však Google zřejmě „schová“ až na polovinu července, a stream věnuje čistě softwaru.

Diskuze (8) Další článek: Nejprodávanější mobily s Androidem měl v prvním čtvrtletí Samsung a Xiaomi

Témata článku: Google, Android, Software pro mobily, Android 11, Keynote, YouTube, Živý přenos, Premiéra, Pro vývojáře, Pár dní, Zásadní změna, Vývojářská konference, Developer Preview, Stream, Konference, Představení


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy M21 má krásný AMOLED, obří baterii a slušnou cenovku

RECENZE: Samsung Galaxy M21 má krásný AMOLED, obří baterii a slušnou cenovku

** Samsung Galaxy M21 nabízí zajímavý poměr výkon/cena ** Telefon vsází zejména na AMOLED displej a obří akumulátor ** 6 000 mAh baterie je papírově obrovská, v praxi však výdrž nijak závratně neprodlouží

Martin Chroust | 39

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107