Brno je další město, kde lze za parkování platit mobilem s aplikací ParkSimply

Platební aplikace na úhradu parkování ParkSimply od společnosti Globdata se rozšiřuje do dalšího města, kterým je Brno. Dosud fungovala v Hradci Králové, Ústí nad Labem a Havlíčkově Brodě. Každé město má dosud svoji vlastní mutaci aplikace, a to kvůli specifikům parkovacích pravidel v daném městě a systému kontroly parkování. Aplikaci ParkSimply Brno můžete stahovat zdarma pro Android a iOS.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Verze ParkSimply Brno je zaměřena na elektronickou platbu parkovného v placených zónách města. Řidič má možnost výběru platby parkovného buď prostřednictvím platební karty nebo prostřednictvím služby Premium SMS tuzemských mobilních operátorů.

V aplikaci stačí povolit určení polohy zařízení, případně naskenovat QR kód na nejbližším parkovacím automatu, následně zadat SPZ vašeho vozu a vybrat dobu parkování. Aplikace si dokáže platební kartu po alespoň jedné úspěšné a plně autorizované platbě zapamatovat a další zakoupení parkovacího lístku je pak ještě rychlejší. Parkovací lístek se uloží do aplikace a v systému je vaše auto evidováno podle SPZ jako vůz s uhrazeným parkováním.

Diskuze (3) Další článek: Pixel 4 přinese unikátní technologii. Bezdotyková gesta našich rukou bude sledovat radar

Témata článku: Mobilní aplikace, Aplikace, Parkování, Parkovné, Android a IOS, Platební karta, Brno, SPZ, Platba, Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Mobil, Parkovací lístek


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 27

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

RECENZE: Xiaomi Mi 9 SE – odlehčená špička s ještě zajímavější cenovkou

** Kompromisy ve výbavě nejsou omezující ** Čtečka v displeji překvapí rychlostí i minimem chybných čtení ** Telefonu chybí nějaká specialita, kterou by se dokázal blýsknout

Martin Herodek | 5