Brutální zlevnění Motoroly Razr V3 (přehled bleskovek)

Sony Ericsson Clara: živé fotografie - Český mobil Jablotron GPD-02 - Další obrovská sleva: Sony Ericsson S700i a další. Pokud nevíte, zda jste postřehli všechny události minulého týdne, je tu pro vás pravidelný přehled bleskovek.
Brutální zlevnění Motoroly Razr V3 (přehled bleskovek)

Brutální zlevnění Motoroly Razr V3
Motorola Razr V3 je supertenké véčko, které se zcela jistě zapíše do mobilních dějin. Od začátku patřilo mezi nejdražší mobilní telefony na trhu a i v současné době je jeho doporučená koncová cena 19 990 Kč.

Sony Ericsson Clara: živé fotografie nástupce k700i
O možném nástupci Sony Ericssonu k700i se šušká již od prosince loňského roku, kdy prosákly první informace v internetových diskuzích. Také na MobilManii jste si již mohli přečíst o předpokládaných parametrech nového telefonu a k nahlédnutí bylo i několik fotografií nevalné kvality.

Český mobil Jablotron GPD-02: ne do kapsy, ale na stůl
Česká společnost Jablotron zabývající především zabezpečovací a automatizační technikou sklízí úspěchy se svým novým výrobkem – stolním mobilním telefonem určeným pro sítě GSM. Zařízení nazvané GPD-02 Grand vypadá na první pohled jako běžný telefon pro pevnou linku.

Další obrovská sleva: Sony Ericsson S700i a další
Nevíte, co se děje? Telefony, které několik měsíců setrvávaly na hranici dvaceti tisíc korun, padají s cenou dolů jako hrušky. Včera jsme psali o Motorole Razru V3, která se začne prodávat za doporučenou koncovou cenu 13 990 Kč a dnes je tady podobný skok.

MobilMania pátrá a informuje: Oskarova tajná služba „Po svém“
Oskar příští středu pořádá tiskovou konferenci, na které se chystá představit nové služby. Podle našich informací bude jednou z nich program Po svém, o kterém jsme poprvé psali už před několika týdny a o kterém nyní víme mnohem víc.

Fotogalerie: víte, jaká byla nejstarší Nokia?
V továrně Nokie ve finském městě Salo jsme narazili na zajímavou vitrínu s výstavkou nejstarších a raritních mobilních telefonů. Omluvte prosím kvalitu fotografií – digitální fotoaparáty nám zakázali a měl jsem s sebou jen mobil.

Oskarova služba Po svém konečně oficiálně (oživeno)
Jak jsme předpokládali, Oskar dnes spustil službu Po svém, která zvýhodňuje zákazníky, kteří se vzdají měsíčních výpisů vyúčtování v papírové podobě a pomoci infolinky. Nová služba je určena výhradně pro fyzické osoby, nepodnikatele.

T-Mobile bude mít také svoje „Po svém“
Oskar dnes zprovoznil službu Po svém, která zvýhodňuje zákazníky, o které se nemusí tolik starat. Služba tak nepřímo konkuruje zvýhodněným tarifům Max Eurotelu a Hit T-Mobilu, které však zákazníkům poskytnou slevu za dvouletý závazek, nikoli za omezení některých služeb.

Česká Motorola spouští TV kampaň na Razr V3 (video)
Po řadě telefonů, které byly neslané-nemastné, Motorola vyrobila skvost: Razr V3. Je to mobil, který se zapíše do historie podobně jako třeba dávný StarTac nebo první véčka. Razr má úspěch, prodává se tak, jak Motorola snad ani nedoufala, a chystají se jeho nástupci.

Eurotel zaplatí pokutu ve výši 48 miliónů korun (oživeno)
Možná si ještě vzpomínáte na dobu, kdy se do sítě tenkrát začínajícího operátora Oskara volalo z Eurotelu a T-Mobilu (tenkrát Paegasu) za vyšší ceny, než mezi těmito operátory navzájem. Netrvalo dlouho a znevýhodněný Oskar se začal bránit.

Váš názor Další článek: Recenze Nokia 6020: malá šedá myš (přehled článků)

Témata článku: Motorola, Ostatní, Motorola Razr, Motorola Razr V3, Sony Ericsson S700i, Blesk, Dvouletý závazek, Přehled, Motor


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82