BT 2000/1000 – Bluetooth sluchátko i pro pevnou linku

Většina bezdrátových sluchátek využívajících technologii Bluetooth je určena pro mobilní telefony. Na nadcházejícím CeBITu však bude představena dvojice sluchátek, z nichž jedno je určeno i pro pevnou telefonní síť.
BT 2000/1000 – Bluetooth sluchátko i pro pevnou linku

Alan nebo Albrecht?

Společnost Alan Electronics hodlá na letošním veletrhu CeBIT představit dvojici svých bezdrátových sluchátek s označením BT 2000/1000.  Model s označením BT 1000 je určen pro mobilní telefony s podporou Bluetooth a model BT 2000 je překvapivě určen pro napojení na pevnou telefonní linku. Sluchátka se objeví v nabídce dceřiné společnosti Albrecht Electronics.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
BT 2000

Obě sluchátka se vyznačují futuristickým vzhledem a to včetně adaptéru pro pevnou síť. Jejich vzhled bude asi jediným důvodem k nákupu, neboť všechny ostatní parametry jsou standardní a nevybočují z průměru. Sluchátko je navrženo tak, aby v zavřeném stavu zabíralo co nejméně prostoru. Trn s mikrofonem je mírně zaoblen a v zavřeném stavu kopíruje křivky sluchátka. Váha sluchátka je pouze 29 gramů a díky Li-Ion baterii s ním můžete hovořit až pět hodin. Pohotovostní doba sluchátka se blíží k sedmdesáti hodinám. Deklarovaný dosah sluchátka je deset metrů.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
BT 1000

Obě sluchátka jsou totožná, pouze model BT2000, který je určený pro pevné linky, je vybaven zařízením Audio Gateway. Z toho vyplývá, že za něj zaplatíte o něco více než u modelu BT1000 – 250 euro (BT2000) respektive 139 euro (BT1000).

Diskuze (1) Další článek: Resumé bojkotu T-Mobilu: mnoho povyku pro nic?

Témata článku: Příslušenství, Bluetooth, Bluetooth sluchátko, BLU, Link, Futuristický vzhled, Sluchátko

Určitě si přečtěte