Bude ještě letos Sony Ericsson P800?

Pokud patříte mezi lidičky, kteří již od CeBITu nedočkavě čekají na zahájení prodeje nového komunikátoru Sony Ericsson P800, ještě si zřejmě počkáte - podle nejnovějších informací totiž tento rok v prodeji nebude.
Bude ještě letos Sony Ericsson P800?

Toužebné očekávání

Sony Ericsson P800 na MobilManii:
 • Získejte Sony Ericsson P800 a 3 000 dolarů k tomu
 • Živé fotky mobilů Sony Ericsson T200, T300, T600 a P800
 • Světová premiéra: Sony Ericsson T200 a P800
 • Přítulné prostředí komunikátoru Sony Ericsson P800
   
 • Podle informací, které přinesl francouzký webový časopis o mobilech MobilMag, to nevypadá pro příznivce a čekatele nového komunikátoru Sony Ericsson P800 příliš nadějně. Jeho uvedení na trh bylo totiž odloženo nejdříve na začátek příštího roku, zatímco dosavadní zprávy hovořily již o čtvrtém čtvrtletí roku letošního.

  Zpráva dále hovořila také o důvodu tohoto opoždění - tím prý mají být problémy se stabilitou celého zařízení a jeho aplikací, které se vyskytují především při aktivním datovém přenosu s využitím paketové technologie GPRS.

  Odpovědná místa však na tuto zprávu zareagovaly poměrně brzy. Tiskový mluvčí společnosti Sony Ericsson včera na dotaz internetového časopisu The Register odpověděl, že nevidí důvod pro nějaké zpoždění prodeje, protože již v těchto dnes má SE začít dodávat tyto zařízení mobilním operátorů. Současně však dodal, že na některých trzích se však tento komunikátor objeví objeví skutečně nejdříve v příštím roce.

  Jak to tedy je?

  Je zcela jednoznačné, že právě k tomuto komunikátoru se upírají pohledy všech zúčastněných stran. Příznivci této značky se totiž těší na zařízení, které bude lepší než podobné zařízení konkurenční finské značky. Naopak celý Sony Ericsson (tedy především samotný Ericsson) také v P800 vkládá své naděje, protože podle neoficiálních informací záleží právě na prodejním úspěchu tohoto modelu další setrvání Ericssonu ve společném podniku s japonským gigantem Sony.

  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

  Je tedy více než jasné, že SE záleží na úspěchu a dobrém jménu právě tohoto komunikátoru - a proto se zdá původní zpráva (přestože neoficiální) jako hodně logická, protože právě problémy se stabilitou by mohly tomuto zařízení při prodeji hodně ublížit. A na jeho úspěchu hodně záleží.


  Otázka do diskuse: a co vy, také se na P800 těšíte?

  Diskuze (43) Další článek: Solární baterie pro Nokii 3310 a 3330: bez nabíječky do luhů a hájů

  Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Sony Ericsson P800, Sony Ericsson T200, Let, Son

  Určitě si přečtěte