Bude ještě letos Sony Ericsson P800?

Pokud patříte mezi lidičky, kteří již od CeBITu nedočkavě čekají na zahájení prodeje nového komunikátoru Sony Ericsson P800, ještě si zřejmě počkáte - podle nejnovějších informací totiž tento rok v prodeji nebude.
Bude ještě letos Sony Ericsson P800?

Toužebné očekávání

Sony Ericsson P800 na MobilManii:
 • Získejte Sony Ericsson P800 a 3 000 dolarů k tomu
 • Živé fotky mobilů Sony Ericsson T200, T300, T600 a P800
 • Světová premiéra: Sony Ericsson T200 a P800
 • Přítulné prostředí komunikátoru Sony Ericsson P800
   
 • Podle informací, které přinesl francouzký webový časopis o mobilech MobilMag, to nevypadá pro příznivce a čekatele nového komunikátoru Sony Ericsson P800 příliš nadějně. Jeho uvedení na trh bylo totiž odloženo nejdříve na začátek příštího roku, zatímco dosavadní zprávy hovořily již o čtvrtém čtvrtletí roku letošního.

  Zpráva dále hovořila také o důvodu tohoto opoždění - tím prý mají být problémy se stabilitou celého zařízení a jeho aplikací, které se vyskytují především při aktivním datovém přenosu s využitím paketové technologie GPRS.

  Odpovědná místa však na tuto zprávu zareagovaly poměrně brzy. Tiskový mluvčí společnosti Sony Ericsson včera na dotaz internetového časopisu The Register odpověděl, že nevidí důvod pro nějaké zpoždění prodeje, protože již v těchto dnes má SE začít dodávat tyto zařízení mobilním operátorů. Současně však dodal, že na některých trzích se však tento komunikátor objeví objeví skutečně nejdříve v příštím roce.

  Jak to tedy je?

  Je zcela jednoznačné, že právě k tomuto komunikátoru se upírají pohledy všech zúčastněných stran. Příznivci této značky se totiž těší na zařízení, které bude lepší než podobné zařízení konkurenční finské značky. Naopak celý Sony Ericsson (tedy především samotný Ericsson) také v P800 vkládá své naděje, protože podle neoficiálních informací záleží právě na prodejním úspěchu tohoto modelu další setrvání Ericssonu ve společném podniku s japonským gigantem Sony.

  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

  Je tedy více než jasné, že SE záleží na úspěchu a dobrém jménu právě tohoto komunikátoru - a proto se zdá původní zpráva (přestože neoficiální) jako hodně logická, protože právě problémy se stabilitou by mohly tomuto zařízení při prodeji hodně ublížit. A na jeho úspěchu hodně záleží.


  Otázka do diskuse: a co vy, také se na P800 těšíte?

  Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Sony Ericsson P800, Sony Ericsson T200

  43 komentářů

  Nejnovější komentáře

  • Naith 1. 11. 2002 19:49:16

   Ja si nemyslim, ze pozdejsi uvedeni tohoto mobilu nebude prilis vadit....

  • Fanda 27. 10. 2002 17:29:42

   Sorry, ale před SE P800 a N7650 byl ještě SE T68 a ještě dřív byl...

  • Martin Moser 13. 10. 2002 17:43:28
   Máš zastatalé informace, SDK pro SonyEricsson P800 (resp. Symbian 7 +UIQ)...
  Určitě si přečtěte

  Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

  Huawei se dotahuje na Apple, Xiaomi slaví návrat do Top 5 [výsledky 2Q 2017]

  ** Trh smartphonů roste pomaleji než v minulosti ** Jedničkou zůstává Samsung následovaný Applem ** Čínské značky se pomalu ale jistě derou vzhůru

  17.  8.  2017 | Láska Jan | 6

  Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

  Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

  ** Nenápadný navenek, povedený uvnitř ** Lenovo Moto G5 potěší výbavou, ale hlavně čistým Androidem ** Díky speciální úpravě přežije déšť i polití

  16.  8.  2017 | Miksa Martin | 16


  komerční sdělení

  Komerční sdělení