Bude Silvester Stalone používat Rockyho?

Nová verze digitálního organizéru má název připomínající spíš novou část akčního filmu. Když může...
Nová verze digitálního organizéru má název připomínající spíš novou část akčního filmu. Když může mít James Bond mobilní telefon Erricsson, proč by Rocky v dalším díle nemohl mít PalmPilota?! Jedná se již o třetí generaci Pilota. Oproti předchozím verzím bude obsahovat 2 MB paměti rozšiřitelné na 4 MB a zabudovaný infračervený port pro komunikaci s jiným PalmPilotem. Nový bude i operační systém OS 3.0. Cena Rockyho by se měla pohybovat kolem 400 dolarů (zatím nevíme, kolik bude nový Pilot stát v České republice). Nového vzhledu se dočkala i synchronizační kolébka, kterou je možné použít i v kombinaci se staršími modely, obráceně to ale nepůjde. Nový Pilot bude k dispozici v březnu tohoto roku. Pravděpodobný důvod, proč se společnost 3Com rozhodla k tomuto kroku, je tlak ze strany společnosti Microsoft, která uvádí na trh Palm PC.

Jakou šanci mají nové tiskárny na trhu si netroufám odhadnout. Doufám, že budou podstatně kvalitnější, než inkoustové tiskárny Okipage, známé svými zastaralými ovladači a problémy při tisku – tedy vše, s čím se u konkurence, zejména tiskáren Hewlett Packard nesetkáte. Prolomí-li zákazník počáteční ledy nedůvěry, stále ještě bude zápasit s praxí osvědčeným pravidlem, že "když laserovku, tak HP". Lze tedy předpokládat razantní snížení cen.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

** Nejprve to vypadalo jako vážný, ale jen izolovaný problém ** Pak se to nafouklo do obřích rozměrů ** CCLeaner má problém a Avast ostudu

24.  9.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 27

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

28.  8.  2017 | Kůžel Filip | 15