Bude vám stačit megabit? O2 přece jen nabízí objemem neomezený datový tarif

Bude vám stačit megabit? O2 přece jen nabízí objemem neomezený datový tarif

O2 od června v pilotním provozu nabízí neomezená data! Neomezená jsou co do objemu, nikoli však co do rychlosti. Musíte mít hlasový tarif a aspoň 1,5 GB mobilního internetu, pak si můžete připlatit 349 Kč a po vyčerpání základního balíku dat můžete surfovat neomezeně, ale jen rychlostí 1 Mbit/s pro download a 250 kb/s pro upload.

S aktivním balíčkem „Nekonečná data“ je možné si jednorázově obnovit objem dat se standardní rychlostí pro základní datový objem. Čerpání jednorázové obnovy dat má přednost před čerpáním balíčku nekonečná data. Balíček platí i v roamingu v EU, jen pozor na nadužívání, viz podmínky balíčku.

Operátor tvrdí, že balíček stačí na běžné používání internetu v mobilu na úrovni soukromého uživatele – surfování, sociální sítě, aplikace i přehrávání videí.

 

Nejlevnější datově neomezená varianta: Free 1,5 GB (749 Kč) + Nekonečná data (349 Kč) = 1 098 Kč/měsíčně.

 

Balíček je poskytován do konce roku 2018 v pilotním provozu, a proto jej v této době může zákazník i O2 kdykoli zrušit jednostranným oznámením doručeným druhé smluvní straně.

Na pilot upozornil kolega z Lidových novin Ondřej Vyhnanovský:

Diskuze (66) Další článek: Operátoři vysvětlují, proč nemůžeme mít neomezená data. Rozbíjíme jejich argumenty

Témata článku: Nákup a ceny, O2, Internet v mobilu, Neomezený tarif, Mobilní internet, Evropská unie, Specifický trh, Download, Upload, Pilotní provoz, Neomezené data, Datový tarif, Hlasový tarif, Balíček, Mb/s, Tarif, Sociální síť, Mbit/s, Základní balík, Lidové noviny, Soukromý uživatel, Objem, Standardní rychlost, Běžné používání, Ondřej Vyhnanovský


Určitě si přečtěte

RECENZE: OnePlus 6 — další pokus o zabití vlajkových lodí

RECENZE: OnePlus 6 — další pokus o zabití vlajkových lodí

** Poměr ceny a výkonu je fantastický ** OxygenOS je fakticky čistý Android ** Foťák je krůček za nejlepšími

Jakub Michlovský | 53

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 14