CAT S52 má být nejelegantnější outdoorový smartphone. Výrobce ho představí za pár dní

CAT S52 má být nejelegantnější outdoorový smartphone. Výrobce ho představí za pár dní

Odolné outdoorové provedení a elegantní design – tyto dva požadavky na smartphony jdou většinou proti sobě. Caterpillar chce ale ukázat, že i obrněný telefon může mít trochu ladnější tvary. Jeho připravovaný model CAT S52 má být stejně odolný jako předchůdci, ale tvarem se bude více blížit standardním smartphonům.

Nový model se částečně odhaluje na zveřejněném propagačním videu. Patrná je snaha o snížení tloušťky zařízení, která ale zřejmě stále bude vyšší než u běžných telefonů. Výrobce zaoblí boční hrany, aby se telefon lépe držel v ruce, zmizí také různé výstupky nebo „nárazníky“, které outdoorové modely často mívají.

Zadní strana se od klasických smartphonů příliš lišit nebude, má obsahovat fotoaparát s jednou čočkou a čtečku otisků. Displej má z ochranných důvodů výraznější okraje, a proto nepotřebuje žádný výřez. Hardwarovou výbavu očekáváme na úrovni vyšší střední třídy. Novinku představí Caterpillar oficiálně ve středu 23. října 2019.

Váš názor Další článek: Promile pod kontrolou. BACtrack má náramek pro kontinuální kontrolu alkoholu v krvi

Témata článku: CAT, Outdoor, Zvýšená odolnost, Voděodolnost, Design, Vodotěsnost, Teaser, Výrobce, Připravovaný model, Hardwarová výbava, Tvar, Model, Pře, Pár dní, Caterpillar, Telefon


Určitě si přečtěte