Caviar Tsar: Halda zlata, diamantů a nevkusu k Putinově inauguraci

Vladimir Putin v pondělí absolvoval jeho čtvrtou prezidentskou inauguraci. Výrobce luxusních telefonů Caviar to nenechal bez povšimnutí a představil řadu „carských telefonů“. Nejdražší je Caviar Inaugaration Diamond s cenou asi 650 tisíc korun. Tělo je vyrobené z 18karátového zlata, zdobí jej diamanty a rudá telecí kůže. Vyrobí se sedm kousků a ne, Putin nedostane žádný z nich.

 

Věděli jste, že Putin smartphony vůbec nepoužívá?

 

Pak je tu dvojice přepláštěných iPhonů X: Leader Putin Inauguration a Russia Inauguration s cenovkou pouhých 88 tisíc korun. Ani tady se to neobejde bez zlata a můžete si vybrat, jestli místo jablka budete mít vůdce, nebo znak. Čekali byste zlato také v uživatelském prostředí a na ikonkách? Omyl, tohle není Android, barvy dané Applem zůstávají.

Pokud nejste ruský oligarcha a musíte hlídat náklady, tak je tu tlačítkový Caviar Inauguration za pouhých 75 tisíc Kč. Ani tady nechybí zlato, rytina a znaky ruské státnosti. Dřevěná a kůží potažená krabička je vyložená sametem. Nejlevnějšího modelu se vyrobí 99 kusů.

Diskuze (11) Další článek: Galaxy S10 má přijít už v lednu. Na MWC se ukáže skládací Samsung Galaxy X

Témata článku: Android, Zajímavosti, Kuriozita, Rusko, Uživatelské prostředí, Zlato, Diamant, Pouhá koruna, Vladimir Putin, Caviar, Nevkus, Telecí kůže, Nejlevnější model, Halda, Jablka, Luxusní telefon


Určitě si přečtěte