CDMA mobil od Sony Ericssonu (přehled bleskovek)

V Rumunsku jsou v oblibě renovované telefony - Nová verze programu MobilEdit! - Využívání mobilních aplikací v českých firmách roste. Stihli jste všwchno? Je tu pro vás přehled nejúspěšnějších bleskovek minulého týdne.
CDMA mobil od Sony Ericssonu (přehled bleskovek)
CDMA mobil od Sony Ericssonu
Mobil z dílny Sony Ericssonu s nezapamatovatelným typovým označením A1402S II je zakázkou pro japonskou společnost KDDI a je určen pro sítě CDMA.

V Rumunsku jsou v oblibě renovované telefony
O zemích západní Evropy se v souvislosti s mobilními telefony mluví často. O méně vyspělých zemích se ale už tak často nehovoří, proto vám nabízíme některé zajímavé informace o rumunském trhu.

Slovenský Orange bude dvě noci opravovat síť
Spoločnosť Orange Slovensko informovala, že v noci z utorka 17. augusta na stredu 18. augusta a v noci zo stredy 18. augusta na štvrtok 19. augusta bude vykonávať ďalšie zo série plánovaných technických prác.
 

Mobil pro ty starší
Nedávno jsme psali bleskovku o telefonním přístroji pro děti, nyní vám chceme ukázat telefon pro opačnou věkovou kategorii. Jedná se o mobil, který představil švýcarský mobilní operátor Orange pro místní trh.

Nová verze programu MobilEdit!
Společnost Compelson uvedla novou verzi svého produktu pro práci s mobilními telefony, programu MobilEdit! Uživatelé se konečně dočkali podpory pro správu souborů, mohou tedy kopírovat do nebo z telefonů fotografie, hudbu nebo třeba Java aplikace.

Návod: instalace USB CDMA modemu bez softwaru Gtran
Když jsem se v minulém zápisku o testování CDMA modemu od Eurotelu zmínil, že nebylo problémem nainstalovat a používat tento modem pod operačním systémem Windows bez nutnosti nainstalovat dodávaný prográmek Gtran Dialer, dostal jsem několik zpráv žádajících mne o tento návod.

Stáhněte si zvonění a obrázky pro svůj Samsung
Na českých stránkách společnosti Samsung se před nedávnem objevila nová sekce nazvaná zvonění a obrázky. Naleznete zde šest sekcí multimediálních dat určených pro mobilní telefony Samsung.
 

Využívání mobilních aplikací v českých firmách roste
V dnešní tiskové zprávě společnosti Logos se hovoří především o možnostech využívání moderních mobilních aplikací v mnoha odvětvích. Snížení chybovosti uředníků, vyšší produktivita práce, ale i snažší záchrana lidských životů patří podle průzkumu k největším přinosům používání mobilních aplikací v praxi.

Cyklistický tým Siemens bude usilovat o zlato
V současnosti velice úspěšný tým závodníků na horských kolech, Siemens mobile Cannondale Mountain Bike Racing Team, se objeví v Aténách v roli favoritů. Ve dnech 27. a 28. srpna změří závodníci své síly na olympijském závodišti horských kol Parnitha severně od Atén.
 

Nokie budou konečně fungovat s Eurotel Go
Eurotel právě rozeslal tiskovou zprávu, ve které informuje o vyřešení problémů s AOC u některých nových telefonů značky Nokia. Telefony, které AOC nepodporovaly, nemohly pracovat  s předplacenou kartou Go. Od příštího pondělí by mělo být vše v pořádku.Témata článku: Sony, Ostatní, Ericsson, CDMA, Son, Mobil, Lidský život, Blesk, Compelson

Určitě si přečtěte

Nordic Telecom dá vale CDMA, příští rok spustí LTE. Zákazníci nový hardware dostanou

Nordic Telecom dá vale CDMA, příští rok spustí LTE. Zákazníci nový hardware dostanou

** Nordic Telecom chce být 4. mobilním operátorem, pomoci má LTE ** Stávající zákazníci budou vybaveni novým zařízením i SIM kartami ** Klíčová však bude aukce frekvencí v pásmu 700 MHz

24.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 49